OpenKaartData

Amazonestraat 2, 1827KA Alkmaar

Bekijk op kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
112 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
1827KA
Verblijfsobject
0361010000000656

Pand

Ongeveer 9,1 meter hoog, opgebouwd uit 17 vlakken. Sleep of gebruik de pijltjestoetsen om te draaien.
Bouwjaar
1987
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
9,0 m
Aantal bouwlagen
3 schatting
Volume
363 m³
Dakoppervlak
80 m²
Daktype
Schuin
Pand
0361100000045289

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
AMR01 I 2514
Oppervlakte
116 m²
Omtrek
54 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
12 september 2000

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Alkmaar
Provincie
Noord-Holland
Waterschap
Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
Wijk
Daalmeer/Koedijk
Buurt
Daalmeer-Noordwest

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt1,2 km
  • Dagelijkse winkels1,3 km
  • Warenhuis2,7 km

Onderwijs

  • Basisschool400 m
  • Voortgezet onderwijs1,9 km
  • Kinderdagverblijf400 m
  • Buitenschoolse opvang400 m

Zorg

  • Huisarts1,2 km
  • Apotheek1,3 km
  • Huisartsenpost4,6 km
  • Ziekenhuis6,5 km

Vervoer

  • Treinstation4,2 km
  • Overstapstation5,8 km
  • Oprit snelweg1,5 km
  • Brandweerkazerne1 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant1,2 km
  • Café2,3 km
  • Bibliotheek2,8 km
  • Zwembad4,6 km
  • Museum5,1 km
  • Bioscoop5 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    9,6µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    7,5µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    14,5µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,2µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Weinig licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    Overstroomt niet

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    55dBdruk

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 54 dB
  • Treinverkeer 23 dB
  • Vliegverkeer 36 dB
  • Industrie geen
  • Windturbines 21 dB
  • Wegverkeer ’s nachts 43 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Daalmeer-Noordwest in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 333.000
Koopwoningen
63%
Corporatiebezit
24%
Gebouwd in tien jaar
0%
Onbewoond
1%
Eengezinswoning
81%
Inwoners per km²
8.798

Huishoudens

Alleenwonend
31%
Met kinderen
37%
Zonder kinderen
32%
Personen per huishouden
2,3

Leeftijd

Tot 15 jaar
15%
15 tot 25 jaar
10%
25 tot 45 jaar
22%
45 tot 65 jaar
30%
65 jaar en ouder
23%

Energie

Aardgas per woning
670 m³
Zonnestroom
61%

Cijfers van het CBS over de buurt Daalmeer-Noordwest als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

29 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Dit adres elders

  • Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
  • WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
  • Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
  • TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
  • BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.

Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Amazonestraat 2, 1827KA Alkmaar?

Het pand op Amazonestraat 2, 1827KA Alkmaar is gebouwd in 1987, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Amazonestraat 2, 1827KA Alkmaar?

Amazonestraat 2, 1827KA Alkmaar heeft een gebruiksoppervlakte van 112 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Amazonestraat 2, 1827KA Alkmaar?

Amazonestraat 2, 1827KA Alkmaar staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Amazonestraat 2, 1827KA Alkmaar?

Amazonestraat 2, 1827KA Alkmaar ligt op kadastraal perceel AMR01 I 2514, dat 116 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Amazonestraat 2, 1827KA Alkmaar?

Het pand is ongeveer 9 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Amazonestraat 2, 1827KA Alkmaar?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Amazonestraat 2, 1827KA Alkmaar vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/