Whemerweg 16, 7218ML Almen
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 135 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 7218ML
- Energielabel
C Nader Voorschrift, versie 1.0, 1 februari 2014 met erratalijst, addendum 1 juli 2018- Verblijfsobject
- 0262010000000638
Pand
- Bouwjaar
- 1977
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 9,0 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 447 m³
- Dakoppervlak
- 78 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0262100000019635
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- GSL01 G 531
- Oppervlakte
- 348 m²
- Omtrek
- 78 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 17 oktober 2008
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Lochem
- Provincie
- Gelderland
- Waterschap
- Waterschap Rijn en IJssel
- Wijk
- Wijk 01 Almen-Harfsen
- Buurt
- Almen
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt100 m
- Dagelijkse winkels100 m
- Warenhuis7,6 km
Onderwijs
- Basisschool200 m
- Voortgezet onderwijs6,5 km
- Kinderdagverblijf200 m
- Buitenschoolse opvang200 m
Zorg
- Huisarts200 m
- Apotheek200 m
- Huisartsenpost9,9 km
- Ziekenhuis9,9 km
Vervoer
- Treinstation7,3 km
- Overstapstation8,5 km
- Oprit snelweg1 km
- Brandweerkazerne200 m
Uitgaan en cultuur
- Restaurant100 m
- Café6,7 km
- Bibliotheek7,5 km
- Zwembad8 km
- Museum8,3 km
- Bioscoop8,3 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
7,9µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7,4µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
12,8µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Donker
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
50dBmerkbaar
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 50 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 40 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Almen in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 467.000
- Koopwoningen
- 76%
- Corporatiebezit
- 18%
- Gebouwd in tien jaar
- 8%
- Onbewoond
- 3%
- Eengezinswoning
- 94%
- Inwoners per km²
- 800
Huishoudens
- Alleenwonend
- 29%
- Met kinderen
- 25%
- Zonder kinderen
- 46%
- Personen per huishouden
- 2,2
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 11%
- 15 tot 25 jaar
- 9%
- 25 tot 45 jaar
- 14%
- 45 tot 65 jaar
- 31%
- 65 jaar en ouder
- 35%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.100 m³
- Zonnestroom
- 60%
Cijfers van het CBS over de buurt Almen als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Whemerweg 14, 7218ML Almen
- Whemerweg 12, 7218ML Almen
- Ter Meulenstraat 17, 7218AR Almen
- Gravenweg 4, 7218AZ Almen
- Ter Meulenstraat 15, 7218AR Almen
- Gravenweg 2, 7218AZ Almen
- Gravenweg 2b, 7218AZ Almen
- Whemerweg 18, 7218ML Almen
- Whemerweg 10, 7218ML Almen
- Ter Meulenstraat 13, 7218AR Almen
- Ter Meulenstraat 10, 7218AR Almen
Zon en schaduw
24 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Whemerweg 16, 7218ML Almen?
Het pand op Whemerweg 16, 7218ML Almen is gebouwd in 1977, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Whemerweg 16, 7218ML Almen?
Whemerweg 16, 7218ML Almen heeft een gebruiksoppervlakte van 135 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Whemerweg 16, 7218ML Almen?
Whemerweg 16, 7218ML Almen staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Whemerweg 16, 7218ML Almen?
Whemerweg 16, 7218ML Almen ligt op kadastraal perceel GSL01 G 531, dat 348 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Whemerweg 16, 7218ML Almen?
Het pand is ongeveer 9 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Whemerweg 16, 7218ML Almen?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Whemerweg 16, 7218ML Almen vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.