Bosbaan 2, 1182AG Amstelveen
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 2.826 m²
- Gebruiksdoel
- Sportfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 1182AG
- Verblijfsobject
- 0362010002003898
Pand
- Bouwjaar
- 1937
- Gebruiksdoel
- Kantoorfunctie, sportfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 2
- Pand
- 0362100001108803
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- ASV00 V 819
- Oppervlakte
- 811.418 m² (81.14 ha)
- Omtrek
- 3981 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 3 mei 2022
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Amstelveen
- Provincie
- Noord-Holland
- Waterschap
- Hoogheemraadschap van Rijnland
- Wijk
- Amsterdamse Bos
- Buurt
- Amsterdamse Bos Noord
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
15,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,3µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
15,1µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Omgevingsgeluid
53dBmerkbaar
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 48 dB
- Treinverkeer 40 dB
- Vliegverkeer 50 dB
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 40 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Amsterdamse Bos Noord in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 923.000
- Koopwoningen
- 75%
- Corporatiebezit
- 0%
- Gebouwd in tien jaar
- 3%
- Onbewoond
- 9%
- Eengezinswoning
- 97%
- Inwoners per km²
- 23
Huishoudens
- Alleenwonend
- 30%
- Met kinderen
- 46%
- Zonder kinderen
- 24%
- Personen per huishouden
- 2,6
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 25%
- 15 tot 25 jaar
- 9%
- 25 tot 45 jaar
- 21%
- 45 tot 65 jaar
- 28%
- 65 jaar en ouder
- 17%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.410 m³
Cijfers van het CBS over de buurt Amsterdamse Bos Noord als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Bosbaan 6, 1182AG Amstelveen
- Bosbaan 4, 1182AG Amstelveen
- Bosbaan 2A, 1182AG Amstelveen
- Bosbaanweg 5, 1182DA Amstelveen
- Bosbaanweg 1, 1182DA Amstelveen
- Bosbaan 12, Amstelveen
- Bosbaanweg 7, 1182DA Amstelveen
- Bosbaanweg 3, 1182DA Amstelveen
- Amstelveenseweg 832, 1081JL Amsterdam
- Amstelveenseweg 830, 1081JL Amsterdam
- Amstelveenseweg 828, 1081JL Amsterdam
Zon en schaduw
24 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Bosbaan 2, 1182AG Amstelveen?
Het pand op Bosbaan 2, 1182AG Amstelveen is gebouwd in 1937, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Bosbaan 2, 1182AG Amstelveen?
Bosbaan 2, 1182AG Amstelveen heeft een gebruiksoppervlakte van 2.826 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Bosbaan 2, 1182AG Amstelveen?
Bosbaan 2, 1182AG Amstelveen staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: sportfunctie.
Op welk perceel ligt Bosbaan 2, 1182AG Amstelveen?
Bosbaan 2, 1182AG Amstelveen ligt op kadastraal perceel ASV00 V 819, dat 811.418 m² (81.14 ha) groot is.
Wie is de eigenaar van Bosbaan 2, 1182AG Amstelveen?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Bosbaan 2, 1182AG Amstelveen vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.