Diepenstraat 6, 6687LL Angeren
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 245 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 6687LL
- Energielabel
A NTA 8800:2024 (basisopname woningbouw)- Verblijfsobject
- 1705010000018877
Pand
- Bouwjaar
- 1928
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 7,2 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 848 m³
- Dakoppervlak
- 179 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 1705100000004515
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- AGR00 E 51
- Oppervlakte
- 4.170 m²
- Omtrek
- 391 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 21 februari 2013
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Lingewaard
- Provincie
- Gelderland
- Waterschap
- Waterschap Rivierenland
- Wijk
- Angeren
- Buurt
- Buitengebied Angeren
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt1,1 km
- Dagelijkse winkels1,1 km
- Warenhuis2,5 km
Onderwijs
- Basisschool1,3 km
- Voortgezet onderwijs2,4 km
- Kinderdagverblijf1,3 km
- Buitenschoolse opvang1,3 km
Zorg
- Huisarts800 m
- Apotheek800 m
- Huisartsenpost8,5 km
- Ziekenhuis11,2 km
Vervoer
- Treinstation7,6 km
- Overstapstation9,8 km
- Oprit snelweg200 m
- Brandweerkazerne2,8 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant1,4 km
- Café1,2 km
- Bibliotheek1,2 km
- Zwembad2,8 km
- Museum6,2 km
- Bioscoop9,4 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
10,1µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,8µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
14,4µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 100 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
53dBmerkbaar
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 53 dB
- Treinverkeer 32 dB
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 43 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Buitengebied Angeren in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 596.000
- Koopwoningen
- 89%
- Corporatiebezit
- 0%
- Gebouwd in tien jaar
- 7%
- Onbewoond
- 4%
- Eengezinswoning
- 92%
- Inwoners per km²
- 83
Huishoudens
- Alleenwonend
- 17%
- Met kinderen
- 53%
- Zonder kinderen
- 30%
- Personen per huishouden
- 2,9
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 16%
- 15 tot 25 jaar
- 16%
- 25 tot 45 jaar
- 17%
- 45 tot 65 jaar
- 33%
- 65 jaar en ouder
- 18%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.280 m³
- Zonnestroom
- 64%
Cijfers van het CBS over de buurt Buitengebied Angeren als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Diepenstraat 8, 6687LL Angeren
- Diepenstraat 4, 6687LL Angeren
- Diepenstraat 11, 6687LL Angeren
- Diepenstraat 9, 6687LL Angeren
- Diepenstraat 2, 6687LL Angeren
- Diepenstraat 13, 6687LL Angeren
- Diepenstraat 7a, 6687LL Angeren
- Diepenstraat 7, 6687LL Angeren
- Papesestraat 7, 6851DS Huissen
- Leutsestraat 24, 6687LK Angeren
- Leutsestraat 26, 6687LK Angeren
Zon en schaduw
24 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Diepenstraat 6, 6687LL Angeren?
Het pand op Diepenstraat 6, 6687LL Angeren is gebouwd in 1928, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Diepenstraat 6, 6687LL Angeren?
Diepenstraat 6, 6687LL Angeren heeft een gebruiksoppervlakte van 245 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Diepenstraat 6, 6687LL Angeren?
Diepenstraat 6, 6687LL Angeren staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Diepenstraat 6, 6687LL Angeren?
Diepenstraat 6, 6687LL Angeren ligt op kadastraal perceel AGR00 E 51, dat 4.170 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Diepenstraat 6, 6687LL Angeren?
Het pand is ongeveer 7,2 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Diepenstraat 6, 6687LL Angeren?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Diepenstraat 6, 6687LL Angeren vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.