Doesburgseweg 6, 6986AB Angerlo
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 112 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 6986AB
- Verblijfsobject
- 0299010000422060
Pand
- Bouwjaar
- 1957
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 7,7 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 397 m³
- Dakoppervlak
- 79 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0299100000403376
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- AGL00 B 1106
- Oppervlakte
- 240 m²
- Omtrek
- 63 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 11 februari 2011
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Zevenaar
- Provincie
- Gelderland
- Waterschap
- Waterschap Rijn en IJssel
- Wijk
- Angerlo
- Buurt
- Angerlo
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt2,4 km
- Dagelijkse winkels200 m
- Warenhuis3,3 km
Onderwijs
- Basisschool400 m
- Voortgezet onderwijs7,9 km
- Kinderdagverblijf400 m
- Buitenschoolse opvang400 m
Zorg
- Huisarts2,5 km
- Apotheek2,8 km
- Huisartsenpost9,2 km
- Ziekenhuis9,2 km
Vervoer
- Treinstation8 km
- Overstapstation19,3 km
- Oprit snelweg1,2 km
- Brandweerkazerne3,2 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant3,2 km
- Café1 km
- Bibliotheek2,8 km
- Zwembad2,8 km
- Museum3,5 km
- Bioscoop3,5 km
Angerlo in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 399.000
- Koopwoningen
- 79%
- Corporatiebezit
- 18%
- Gebouwd in tien jaar
- 10%
- Onbewoond
- 4%
- Eengezinswoning
- 94%
- Inwoners per km²
- 499
Huishoudens
- Alleenwonend
- 26%
- Met kinderen
- 34%
- Zonder kinderen
- 40%
- Personen per huishouden
- 2,3
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 15%
- 15 tot 25 jaar
- 10%
- 25 tot 45 jaar
- 18%
- 45 tot 65 jaar
- 32%
- 65 jaar en ouder
- 26%
Energie
- Aardgas per woning
- 950 m³
- Zonnestroom
- 65%
Cijfers van het CBS over de buurt Angerlo als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Doesburgseweg 4A, 6986AB Angerlo
- Doesburgseweg 8, 6986AB Angerlo
- Doesburgseweg 4, 6986AB Angerlo
- Prinses Margrietlaan 103, 6986AS Angerlo
- Prinses Margrietlaan 101, 6986AS Angerlo
- Doesburgseweg 9B, 6986AB Angerlo
- Doesburgseweg 11, 6986AB Angerlo
- Prinses Margrietlaan 107, 6986AS Angerlo
- Prinses Margrietlaan 99, 6986AS Angerlo
- Doesburgseweg 13, 6986AB Angerlo
- Doesburgseweg 9A, 6986AB Angerlo
Zon en schaduw
25 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Doesburgseweg 6, 6986AB Angerlo?
Het pand op Doesburgseweg 6, 6986AB Angerlo is gebouwd in 1957, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Doesburgseweg 6, 6986AB Angerlo?
Doesburgseweg 6, 6986AB Angerlo heeft een gebruiksoppervlakte van 112 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Doesburgseweg 6, 6986AB Angerlo?
Doesburgseweg 6, 6986AB Angerlo staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Doesburgseweg 6, 6986AB Angerlo?
Doesburgseweg 6, 6986AB Angerlo ligt op kadastraal perceel AGL00 B 1106, dat 240 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Doesburgseweg 6, 6986AB Angerlo?
Het pand is ongeveer 7,7 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Doesburgseweg 6, 6986AB Angerlo?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Doesburgseweg 6, 6986AB Angerlo vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.