Walstraat 7, 6629AD Appeltern
Address
- Gebruiksoppervlakte
- 211 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 6629AD
- Verblijfsobject
- 0668010000001481
Pand
- Bouwjaar
- 1950
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 7,9 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 674 m³
- Dakoppervlak
- 156 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0668100000006691
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Parcel
- Kadastrale aanduiding
- APT00 O 476
- Oppervlakte
- 645 m²
- Omtrek
- 120 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 11 maart 2013
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- West Maas en Waal
- Provincie
- Gelderland
- Waterschap
- Waterschap Rivierenland
- Wijk
- Wijk 03 Appeltern
- Buurt
- Buitengebied Appeltern
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt2,9 km
- Dagelijkse winkels1,2 km
- Warenhuis8,4 km
Onderwijs
- Basisschool800 m
- Voortgezet onderwijs7,4 km
- Kinderdagverblijf900 m
- Buitenschoolse opvang900 m
Zorg
- Huisarts3,3 km
- Apotheek3,3 km
- Huisartsenpost12,4 km
- Ziekenhuis20,5 km
Vervoer
- Treinstation10,9 km
- Overstapstation22,1 km
- Oprit snelweg1,2 km
- Brandweerkazerne3,4 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant800 m
- Café3,3 km
- Bibliotheek6,4 km
- Zwembad6 km
- Museum7,9 km
- Bioscoop11,7 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
9,6µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,5µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
14,3µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 1.000 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
41dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 41 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 31 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Buitengebied Appeltern in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 575.000
- Koopwoningen
- 90%
- Corporatiebezit
- 0%
- Gebouwd in tien jaar
- 1%
- Onbewoond
- 5%
- Eengezinswoning
- 96%
- Inwoners per km²
- 77
Huishoudens
- Alleenwonend
- 30%
- Met kinderen
- 31%
- Zonder kinderen
- 39%
- Personen per huishouden
- 2,3
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 12%
- 15 tot 25 jaar
- 11%
- 25 tot 45 jaar
- 18%
- 45 tot 65 jaar
- 34%
- 65 jaar en ouder
- 25%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.260 m³
- Zonnestroom
- 44%
Cijfers van het CBS over de buurt Buitengebied Appeltern als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Walstraat 5, 6629AD Appeltern
- Walstraat 7a, 6629AD Appeltern
- Walstraat 7b, 6629AD Appeltern
- Walstraat 7c, 6629AD Appeltern
- Walstraat 3, 6629AD Appeltern
- Walstraat 7d, 6629AD Appeltern
- Walstraat 7e, 6629AD Appeltern
- Walstraat 9, 6629AD Appeltern
- Walstraat 11, 6629AD Appeltern
- Walstraat 11a, 6629AD Appeltern
- de Tuut 5, 6629AA Appeltern
Zon en schaduw
28 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Walstraat 7, 6629AD Appeltern?
Het pand op Walstraat 7, 6629AD Appeltern is gebouwd in 1950, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Walstraat 7, 6629AD Appeltern?
Walstraat 7, 6629AD Appeltern heeft een gebruiksoppervlakte van 211 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Walstraat 7, 6629AD Appeltern?
Walstraat 7, 6629AD Appeltern staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Walstraat 7, 6629AD Appeltern?
Walstraat 7, 6629AD Appeltern ligt op kadastraal perceel APT00 O 476, dat 645 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Walstraat 7, 6629AD Appeltern?
Het pand is ongeveer 7,9 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Walstraat 7, 6629AD Appeltern?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Walstraat 7, 6629AD Appeltern vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.