Witte Ring 2, 1567CG Assendelft
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 123 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 1567CG
- Energielabel
A Rekenmethodiek Definitief Energielabel, versie 1.2, 16 september 2014- Verblijfsobject
- 0479010000052981
Pand
- Bouwjaar
- 2007
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 10,2 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 410 m³
- Dakoppervlak
- 52 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0479100000036450
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- ASD01 N 3476
- Oppervlakte
- 131 m²
- Omtrek
- 59 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 19 december 2007
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Zaanstad
- Provincie
- Noord-Holland
- Waterschap
- Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
- Wijk
- Assendelft-Noord
- Buurt
- Parkrijk Zuid
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt600 m
- Dagelijkse winkels600 m
- Warenhuis900 m
Onderwijs
- Basisschool500 m
- Voortgezet onderwijs1,9 km
- Kinderdagverblijf500 m
- Buitenschoolse opvang500 m
Zorg
- Huisarts600 m
- Apotheek600 m
- Huisartsenpost9,2 km
- Ziekenhuis9,2 km
Vervoer
- Treinstation1,7 km
- Overstapstation10,7 km
- Oprit snelweg2,2 km
- Brandweerkazerne2,7 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant600 m
- Café1,6 km
- Bibliotheek2,5 km
- Zwembad3,3 km
- Museum7 km
- Bioscoop9,6 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
12,6µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,4µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
15,8µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 100 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
55dBdruk
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 53 dB
- Treinverkeer 29 dB
- Vliegverkeer 51 dB
- Industrie geen
- Windturbines 25 dB
- Wegverkeer ’s nachts 43 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Parkrijk Zuid in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 504.000
- Koopwoningen
- 76%
- Corporatiebezit
- 19%
- Gebouwd in tien jaar
- 22%
- Onbewoond
- 1%
- Eengezinswoning
- 93%
- Inwoners per km²
- 9.149
Huishoudens
- Alleenwonend
- 12%
- Met kinderen
- 70%
- Zonder kinderen
- 18%
- Personen per huishouden
- 3,1
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 26%
- 15 tot 25 jaar
- 16%
- 25 tot 45 jaar
- 26%
- 45 tot 65 jaar
- 27%
- 65 jaar en ouder
- 5%
Energie
- Aardgas per woning
- 750 m³
- Zonnestroom
- 44%
Cijfers van het CBS over de buurt Parkrijk Zuid als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Witte Ring 4, 1567CG Assendelft
- Witte Ring 6, 1567CG Assendelft
- Witte Ring 8, 1567CG Assendelft
- Witte Ring 10, 1567CG Assendelft
- Parkrijklaan 47, 1567CE Assendelft
- Parkrijklaan 49, 1567CE Assendelft
- Witte Ring 12, 1567CG Assendelft
- Parkrijklaan 51, 1567CE Assendelft
- Parkrijklaan 53, 1567CE Assendelft
- Akkerland 11, 1567EH Assendelft
- Parkrijklaan 55, 1567CE Assendelft
Zon en schaduw
26 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Witte Ring 2, 1567CG Assendelft?
Het pand op Witte Ring 2, 1567CG Assendelft is gebouwd in 2007, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Witte Ring 2, 1567CG Assendelft?
Witte Ring 2, 1567CG Assendelft heeft een gebruiksoppervlakte van 123 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Witte Ring 2, 1567CG Assendelft?
Witte Ring 2, 1567CG Assendelft staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Witte Ring 2, 1567CG Assendelft?
Witte Ring 2, 1567CG Assendelft ligt op kadastraal perceel ASD01 N 3476, dat 131 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Witte Ring 2, 1567CG Assendelft?
Het pand is ongeveer 10,2 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Witte Ring 2, 1567CG Assendelft?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Witte Ring 2, 1567CG Assendelft vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.