Stevinstraat 6, 1171XX Badhoevedorp
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 119 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 1171XX
- Energielabel
G Rekenmethodiek Definitief Energielabel, versie 1.2, 16 september 2014- Verblijfsobject
- 0394010000318731
Pand
- Bouwjaar
- 1954
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 8,6 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 419 m³
- Dakoppervlak
- 76 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0394100000220334
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- HLM03 H 5704
- Oppervlakte
- 359 m²
- Omtrek
- 80 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 22 juni 2005
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Haarlemmermeer
- Provincie
- Noord-Holland
- Waterschap
- Hoogheemraadschap van Rijnland
- Wijk
- Badhoevedorp
- Buurt
- Badhoevedorp Noordwest
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt800 m
- Dagelijkse winkels200 m
- Warenhuis3,5 km
Onderwijs
- Basisschool600 m
- Voortgezet onderwijs1,9 km
- Kinderdagverblijf600 m
- Buitenschoolse opvang500 m
Zorg
- Huisarts300 m
- Apotheek900 m
- Huisartsenpost6,1 km
- Ziekenhuis4,3 km
Vervoer
- Treinstation6 km
- Overstapstation6,5 km
- Oprit snelweg1,3 km
- Brandweerkazerne1 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant200 m
- Café600 m
- Bibliotheek800 m
- Zwembad800 m
- Museum6,4 km
- Bioscoop8,1 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
17,8µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,4µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
15,3µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Veel licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 100.000 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
48dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 45 dB
- Treinverkeer 32 dB
- Vliegverkeer 44 dB
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 36 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Badhoevedorp Noordwest in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 440.000
- Koopwoningen
- 52%
- Corporatiebezit
- 40%
- Gebouwd in tien jaar
- 1%
- Onbewoond
- 3%
- Eengezinswoning
- 51%
- Inwoners per km²
- 7.648
Huishoudens
- Alleenwonend
- 44%
- Met kinderen
- 31%
- Zonder kinderen
- 24%
- Personen per huishouden
- 2
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 13%
- 15 tot 25 jaar
- 10%
- 25 tot 45 jaar
- 21%
- 45 tot 65 jaar
- 30%
- 65 jaar en ouder
- 26%
Energie
- Aardgas per woning
- 740 m³
- Zonnestroom
- 25%
Cijfers van het CBS over de buurt Badhoevedorp Noordwest als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Stevinstraat 8, 1171XX Badhoevedorp
- Stevinstraat 4, 1171XX Badhoevedorp
- Van Leeuwenhoekstraat 2, 1171XK Badhoevedorp
- Stevinstraat 2, Badhoevedorp
- Van Leeuwenhoekstraat 4, 1171XK Badhoevedorp
- Stevinstraat 5, 1171XW Badhoevedorp
- Stevinstraat 7A, 1171XW Badhoevedorp
- Stevinstraat 3, 1171XW Badhoevedorp
- Stevinstraat 7, 1171XW Badhoevedorp
- Sloterweg 19, 1171CE Badhoevedorp
- Sloterweg 17, 1171CE Badhoevedorp
Zon en schaduw
29 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Stevinstraat 6, 1171XX Badhoevedorp?
Het pand op Stevinstraat 6, 1171XX Badhoevedorp is gebouwd in 1954, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Stevinstraat 6, 1171XX Badhoevedorp?
Stevinstraat 6, 1171XX Badhoevedorp heeft een gebruiksoppervlakte van 119 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Stevinstraat 6, 1171XX Badhoevedorp?
Stevinstraat 6, 1171XX Badhoevedorp staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Stevinstraat 6, 1171XX Badhoevedorp?
Stevinstraat 6, 1171XX Badhoevedorp ligt op kadastraal perceel HLM03 H 5704, dat 359 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Stevinstraat 6, 1171XX Badhoevedorp?
Het pand is ongeveer 8,6 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Stevinstraat 6, 1171XX Badhoevedorp?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Stevinstraat 6, 1171XX Badhoevedorp vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.