Hazelaarserf 1, 7437DJ Bathmen
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 111 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 7437DJ
- Verblijfsobject
- 0150010000045812
Pand
- Bouwjaar
- 2007
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 6,6 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 424 m³
- Dakoppervlak
- 99 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0150100000042142
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- BMN02 L 626
- Oppervlakte
- 280 m²
- Omtrek
- 76 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 29 april 2015
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Deventer
- Provincie
- Overijssel
- Waterschap
- Waterschap Rijn en IJssel
- Wijk
- Bathmen
- Buurt
- Dorp Bathmen
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt1,4 km
- Dagelijkse winkels900 m
- Warenhuis4,6 km
Onderwijs
- Basisschool1,1 km
- Voortgezet onderwijs5,6 km
- Kinderdagverblijf1,1 km
- Buitenschoolse opvang1,1 km
Zorg
- Huisarts1,8 km
- Apotheek1,8 km
- Huisartsenpost17,3 km
- Ziekenhuis7,7 km
Vervoer
- Treinstation5,4 km
- Overstapstation8,5 km
- Oprit snelweg1,7 km
- Brandweerkazerne1,4 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant1 km
- Café1,1 km
- Bibliotheek1,2 km
- Zwembad4,8 km
- Museum8,6 km
- Bioscoop8,1 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
9,8µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7,6µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
13,2µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
52dBmerkbaar
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 52 dB
- Treinverkeer 42 dB
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 42 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Dorp Bathmen in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 416.000
- Koopwoningen
- 76%
- Corporatiebezit
- 15%
- Gebouwd in tien jaar
- 4%
- Onbewoond
- 3%
- Eengezinswoning
- 88%
- Inwoners per km²
- 1.321
Huishoudens
- Alleenwonend
- 29%
- Met kinderen
- 38%
- Zonder kinderen
- 34%
- Personen per huishouden
- 2,3
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 15%
- 15 tot 25 jaar
- 12%
- 25 tot 45 jaar
- 18%
- 45 tot 65 jaar
- 27%
- 65 jaar en ouder
- 28%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.020 m³
- Zonnestroom
- 50%
Cijfers van het CBS over de buurt Dorp Bathmen als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Hazelaarserf 3, 7437DJ Bathmen
- Hazelaarserf 5, 7437DJ Bathmen
- Hazelaarserf 7, 7437DJ Bathmen
- Hazelaarserf 9, 7437DJ Bathmen
- Hazelaarserf 11, 7437DJ Bathmen
- Hazelaarserf 10, 7437DJ Bathmen
- Hazelaarserf 13, 7437DJ Bathmen
- Hazelaarserf 12, 7437DJ Bathmen
- Hazelaarserf 14, 7437DJ Bathmen
- Hazelaarserf 15, 7437DJ Bathmen
- Berkenschakel 47, 7437DE Bathmen
Zon en schaduw
25 augustus om 12:00
Dit adres elders
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Hazelaarserf 1, 7437DJ Bathmen?
Het pand op Hazelaarserf 1, 7437DJ Bathmen is gebouwd in 2007, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Hazelaarserf 1, 7437DJ Bathmen?
Hazelaarserf 1, 7437DJ Bathmen heeft een gebruiksoppervlakte van 111 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Hazelaarserf 1, 7437DJ Bathmen?
Hazelaarserf 1, 7437DJ Bathmen staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Hazelaarserf 1, 7437DJ Bathmen?
Hazelaarserf 1, 7437DJ Bathmen ligt op kadastraal perceel BMN02 L 626, dat 280 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Hazelaarserf 1, 7437DJ Bathmen?
Het pand is ongeveer 6,6 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Hazelaarserf 1, 7437DJ Bathmen?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Hazelaarserf 1, 7437DJ Bathmen vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.