Holterweg 150, 7437TG Bathmen
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 176 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 7437TG
- Energielabel
G Rekenmethodiek Definitief Energielabel, versie 1.2, 16 september 2014- Verblijfsobject
- 0150010000038197
Pand
- Bouwjaar
- 1993
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 6,6 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 523 m³
- Dakoppervlak
- 186 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0150100000040961
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- BMN02 E 98
- Oppervlakte
- 2.758 m²
- Omtrek
- 219 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 15 december 2008
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Deventer
- Provincie
- Overijssel
- Waterschap
- Waterschap Drents Overijsselse Delta
- Wijk
- Bathmen
- Buurt
- Loo
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
8,8µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7,4µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
13,1µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Donker
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
68dBzeer druk
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 68 dB
- Treinverkeer 40 dB
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 59 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Loo in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 544.000
- Koopwoningen
- 82%
- Corporatiebezit
- 0%
- Gebouwd in tien jaar
- 5%
- Onbewoond
- 4%
- Eengezinswoning
- 81%
- Inwoners per km²
- 58
Huishoudens
- Alleenwonend
- 23%
- Met kinderen
- 34%
- Zonder kinderen
- 42%
- Personen per huishouden
- 2,4
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 10%
- 15 tot 25 jaar
- 12%
- 25 tot 45 jaar
- 15%
- 45 tot 65 jaar
- 35%
- 65 jaar en ouder
- 27%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.260 m³
- Zonnestroom
- 48%
Cijfers van het CBS over de buurt Loo als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Holterweg 148A, 7437TG Bathmen
- Holterweg 143, 7437TG Bathmen
- Holterweg 152, 7437TG Bathmen
- Holterweg 152A, 7437TG Bathmen
- Holterweg 148, 7437TG Bathmen
- Holterweg 141, 7437TG Bathmen
- 1e Zuider Pierkesmarsweg 2, 7437SZ Bathmen
- 1e Zuider Pierkesmarsweg 5, 7437SZ Bathmen
- 1e Zuider Pierkesmarsweg 2A, 7437SZ Bathmen
- 1e Zuider Pierkesmarsweg 3, 7437SZ Bathmen
- 2e Zuider Pierkesmarsweg 1, 7437TA Bathmen
Zon en schaduw
26 augustus om 12:00
Dit adres elders
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Holterweg 150, 7437TG Bathmen?
Het pand op Holterweg 150, 7437TG Bathmen is gebouwd in 1993, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Holterweg 150, 7437TG Bathmen?
Holterweg 150, 7437TG Bathmen heeft een gebruiksoppervlakte van 176 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Holterweg 150, 7437TG Bathmen?
Holterweg 150, 7437TG Bathmen staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Holterweg 150, 7437TG Bathmen?
Holterweg 150, 7437TG Bathmen ligt op kadastraal perceel BMN02 E 98, dat 2.758 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Holterweg 150, 7437TG Bathmen?
Het pand is ongeveer 6,6 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Holterweg 150, 7437TG Bathmen?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Holterweg 150, 7437TG Bathmen vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.