Slootweg 13, 2731BZ Benthuizen
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 161 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 2731BZ
- Verblijfsobject
- 1672010000006639
Pand
- Bouwjaar
- 1960
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 6,0 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 570 m³
- Dakoppervlak
- 135 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 1672100000001332
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- BHZ02 A 892
- Oppervlakte
- 887 m²
- Omtrek
- 130 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 5 januari 2000
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Alphen aan den Rijn
- Provincie
- Zuid-Holland
- Waterschap
- Hoogheemraadschap van Rijnland
- Wijk
- Benthuizen
- Buurt
- Noordpolder
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt700 m
- Dagelijkse winkels100 m
- Warenhuis2,8 km
Onderwijs
- Basisschool500 m
- Voortgezet onderwijs3,3 km
- Kinderdagverblijf800 m
- Buitenschoolse opvang1,1 km
Zorg
- Huisarts400 m
- Apotheek400 m
- Huisartsenpost4,3 km
- Ziekenhuis4,3 km
Vervoer
- Treinstation6,2 km
- Overstapstation14,4 km
- Oprit snelweg1,7 km
- Brandweerkazerne1 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant600 m
- Café3,2 km
- Bibliotheek2,7 km
- Zwembad5,7 km
- Museum9,4 km
- Bioscoop4,9 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
12,6µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,3µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
14,8µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Veel licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 1.000 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
49dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 49 dB
- Treinverkeer 32 dB
- Vliegverkeer 31 dB
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 40 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Benthuizen Dorp-West in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 456.000
- Koopwoningen
- 81%
- Corporatiebezit
- 13%
- Gebouwd in tien jaar
- 22%
- Onbewoond
- 2%
- Eengezinswoning
- 95%
- Inwoners per km²
- 4.340
Huishoudens
- Alleenwonend
- 24%
- Met kinderen
- 42%
- Zonder kinderen
- 34%
- Personen per huishouden
- 2,6
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 20%
- 15 tot 25 jaar
- 11%
- 25 tot 45 jaar
- 20%
- 45 tot 65 jaar
- 25%
- 65 jaar en ouder
- 25%
Energie
- Aardgas per woning
- 950 m³
- Zonnestroom
- 56%
Cijfers van het CBS over de buurt Benthuizen Dorp-West als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Slootweg 12, 2731BZ Benthuizen
- Slootweg 11, 2731BZ Benthuizen
- Slootweg 14, 2731BZ Benthuizen
- Slootweg 15, 2731BZ Benthuizen
- Beelaertspark 5, 2731AE Benthuizen
- Beelaertspark 7, 2731AE Benthuizen
- Slootweg 16, 2731BZ Benthuizen
- Beelaertspark 3, 2731AE Benthuizen
- Slootweg 17, 2731BZ Benthuizen
- Beelaertspark 9, 2731AE Benthuizen
- Beelaertspark 1, 2731AE Benthuizen
Zon en schaduw
25 augustus om 12:00
Dit adres elders
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Slootweg 13, 2731BZ Benthuizen?
Het pand op Slootweg 13, 2731BZ Benthuizen is gebouwd in 1960, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Slootweg 13, 2731BZ Benthuizen?
Slootweg 13, 2731BZ Benthuizen heeft een gebruiksoppervlakte van 161 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Slootweg 13, 2731BZ Benthuizen?
Slootweg 13, 2731BZ Benthuizen staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Slootweg 13, 2731BZ Benthuizen?
Slootweg 13, 2731BZ Benthuizen ligt op kadastraal perceel BHZ02 A 892, dat 887 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Slootweg 13, 2731BZ Benthuizen?
Het pand is ongeveer 6 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Slootweg 13, 2731BZ Benthuizen?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Slootweg 13, 2731BZ Benthuizen vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.