Abdij 15, 1695JW Blokker
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 119 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 1695JW
- Verblijfsobject
- 0405010000611035
Pand
- Bouwjaar
- 1983
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 8,7 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 392 m³
- Dakoppervlak
- 62 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0405100000522004
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- HOO00 K 2696
- Oppervlakte
- 134 m²
- Omtrek
- 57 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 15 februari 2011
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Hoorn
- Provincie
- Noord-Holland
- Waterschap
- Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
- Wijk
- Wijk 31 Blokker
- Buurt
- Blokker - Buurt 31 03
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt800 m
- Dagelijkse winkels900 m
- Warenhuis3,9 km
Onderwijs
- Basisschool800 m
- Voortgezet onderwijs1,4 km
- Kinderdagverblijf700 m
- Buitenschoolse opvang600 m
Zorg
- Huisarts600 m
- Apotheek600 m
- Huisartsenpost3,1 km
- Ziekenhuis3,2 km
Vervoer
- Treinstation1,9 km
- Overstapstation3,9 km
- Oprit snelweg2,6 km
- Brandweerkazerne1,7 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant1 km
- Café1 km
- Bibliotheek1,9 km
- Zwembad2,9 km
- Museum3,5 km
- Bioscoop4,5 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
8,5µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7,4µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
13,8µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Veel licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 1.000 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
45dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 43 dB
- Treinverkeer 26 dB
- Vliegverkeer 38 dB
- Industrie geen
- Windturbines 21 dB
- Wegverkeer ’s nachts 34 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Blokker - Buurt 31 03 in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 396.000
- Koopwoningen
- 65%
- Corporatiebezit
- 33%
- Gebouwd in tien jaar
- 0%
- Onbewoond
- 3%
- Eengezinswoning
- 74%
- Inwoners per km²
- 2.643
Huishoudens
- Alleenwonend
- 32%
- Met kinderen
- 32%
- Zonder kinderen
- 36%
- Personen per huishouden
- 2,2
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 16%
- 15 tot 25 jaar
- 10%
- 25 tot 45 jaar
- 19%
- 45 tot 65 jaar
- 23%
- 65 jaar en ouder
- 32%
Energie
- Aardgas per woning
- 790 m³
- Zonnestroom
- 32%
Cijfers van het CBS over de buurt Blokker - Buurt 31 03 als geheel, niet over dit adres.
De buren
Zon en schaduw
25 augustus om 12:00
Dit adres elders
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Abdij 15, 1695JW Blokker?
Het pand op Abdij 15, 1695JW Blokker is gebouwd in 1983, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Abdij 15, 1695JW Blokker?
Abdij 15, 1695JW Blokker heeft een gebruiksoppervlakte van 119 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Abdij 15, 1695JW Blokker?
Abdij 15, 1695JW Blokker staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Abdij 15, 1695JW Blokker?
Abdij 15, 1695JW Blokker ligt op kadastraal perceel HOO00 K 2696, dat 134 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Abdij 15, 1695JW Blokker?
Het pand is ongeveer 8,7 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Abdij 15, 1695JW Blokker?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Abdij 15, 1695JW Blokker vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.