OpenKaartData

Heycoplaan 48, 3621WT Breukelen

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
138 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
3621WT
Energielabel
CRekenmethodiek Definitief Energielabel, versie 1.2, 16 september 2014
Verblijfsobject
0311010000002399

Pand

Bouwjaar
1981
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
8,4 m
Aantal bouwlagen
3 schatting
Volume
495 m³
Dakoppervlak
78 m²
Daktype
Schuin
Pand
0311100000006152

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
BKL07 B 3685
Oppervlakte
222 m²
Omtrek
77 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
28 februari 2011

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Stichtse Vecht
Provincie
Utrecht
Waterschap
Waterschap Amstel, Gooi en Vecht
Wijk
Wijk 02 Breukelen
Buurt
Breukelen Noord

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt700 m
  • Dagelijkse winkels500 m
  • Warenhuis900 m

Onderwijs

  • Basisschool200 m
  • Voortgezet onderwijs200 m
  • Kinderdagverblijf100 m
  • Buitenschoolse opvang200 m

Zorg

  • Huisarts300 m
  • Apotheek300 m
  • Huisartsenpost11,3 km
  • Ziekenhuis11,3 km

Vervoer

  • Treinstation2,1 km
  • Overstapstation14 km
  • Oprit snelweg1,4 km
  • Brandweerkazerne1,1 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant300 m
  • Café800 m
  • Bibliotheek200 m
  • Zwembad300 m
  • Museum5,5 km
  • Bioscoop10,2 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    16,7µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    9µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    15,5µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,3µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Veel licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    1× per 100 jaar

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    58dBdruk

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 58 dB
  • Treinverkeer 38 dB
  • Vliegverkeer 45 dB
  • Industrie geen
  • Windturbines geen
  • Wegverkeer ’s nachts 48 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Breukelen Noord in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 433.000
Koopwoningen
68%
Corporatiebezit
25%
Gebouwd in tien jaar
0%
Onbewoond
4%
Eengezinswoning
62%
Inwoners per km²
5.589

Huishoudens

Alleenwonend
36%
Met kinderen
35%
Zonder kinderen
29%
Personen per huishouden
2,2

Leeftijd

Tot 15 jaar
17%
15 tot 25 jaar
11%
25 tot 45 jaar
22%
45 tot 65 jaar
26%
65 jaar en ouder
24%

Energie

Aardgas per woning
900 m³
Zonnestroom
39%

Cijfers van het CBS over de buurt Breukelen Noord als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

25 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Heycoplaan 48, 3621WT Breukelen?

Het pand op Heycoplaan 48, 3621WT Breukelen is gebouwd in 1981, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Heycoplaan 48, 3621WT Breukelen?

Heycoplaan 48, 3621WT Breukelen heeft een gebruiksoppervlakte van 138 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Heycoplaan 48, 3621WT Breukelen?

Heycoplaan 48, 3621WT Breukelen staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Heycoplaan 48, 3621WT Breukelen?

Heycoplaan 48, 3621WT Breukelen ligt op kadastraal perceel BKL07 B 3685, dat 222 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Heycoplaan 48, 3621WT Breukelen?

Het pand is ongeveer 8,4 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Heycoplaan 48, 3621WT Breukelen?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Heycoplaan 48, 3621WT Breukelen vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/