Trechtweg 7, 3945PL Cothen
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 204 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 3945PL
- Energielabel
D Rekenmethodiek Definitief Energielabel, versie 1.2, 16 september 2014- Verblijfsobject
- 0352010000008640
Pand
- Bouwjaar
- 1960
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 6,9 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 786 m³
- Dakoppervlak
- 235 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0352100000002757
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- WIJ01 F 527
- Oppervlakte
- 800 m²
- Omtrek
- 123 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 5 november 2009
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Wijk bij Duurstede
- Provincie
- Utrecht
- Waterschap
- Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden
- Wijk
- Wijk 02 Cothen
- Buurt
- Buitengebied Cothen
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt2,5 km
- Dagelijkse winkels2,1 km
- Warenhuis4 km
Onderwijs
- Basisschool2,5 km
- Voortgezet onderwijs3,1 km
- Kinderdagverblijf2,5 km
- Buitenschoolse opvang2,5 km
Zorg
- Huisarts2,3 km
- Apotheek2,2 km
- Huisartsenpost15,9 km
- Ziekenhuis15,9 km
Vervoer
- Treinstation10,9 km
- Overstapstation20,7 km
- Oprit snelweg2,6 km
- Brandweerkazerne3,3 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant3,2 km
- Café2,7 km
- Bibliotheek2,3 km
- Zwembad9 km
- Museum4,4 km
- Bioscoop15,2 km
Buitengebied Cothen in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 607.000
- Koopwoningen
- 76%
- Corporatiebezit
- 1%
- Gebouwd in tien jaar
- 5%
- Onbewoond
- 9%
- Eengezinswoning
- 87%
- Inwoners per km²
- 39
Huishoudens
- Alleenwonend
- 27%
- Met kinderen
- 38%
- Zonder kinderen
- 35%
- Personen per huishouden
- 2,5
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 13%
- 15 tot 25 jaar
- 15%
- 25 tot 45 jaar
- 17%
- 45 tot 65 jaar
- 32%
- 65 jaar en ouder
- 22%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.480 m³
- Zonnestroom
- 52%
Cijfers van het CBS over de buurt Buitengebied Cothen als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Trechtweg 8, 3945PL Cothen
- Trechtweg 7a, 3945PL Cothen
- Trechtweg 10, 3945PL Cothen
- Trechtweg 9, 3945PL Cothen
- Trechtweg 6a, 3945PL Cothen
- Trechtweg 10c, 3945PL Cothen
- Trechtweg 10b, 3945PL Cothen
- Trechtweg 5, 3945PL Cothen
- Trechtweg 6, 3945PL Cothen
- Trechtweg 10a-0001, 3945PL Cothen
- Trechtweg 10a, 3945PL Cothen
Zon en schaduw
26 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Trechtweg 7, 3945PL Cothen?
Het pand op Trechtweg 7, 3945PL Cothen is gebouwd in 1960, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Trechtweg 7, 3945PL Cothen?
Trechtweg 7, 3945PL Cothen heeft een gebruiksoppervlakte van 204 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Trechtweg 7, 3945PL Cothen?
Trechtweg 7, 3945PL Cothen staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Trechtweg 7, 3945PL Cothen?
Trechtweg 7, 3945PL Cothen ligt op kadastraal perceel WIJ01 F 527, dat 800 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Trechtweg 7, 3945PL Cothen?
Het pand is ongeveer 6,9 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Trechtweg 7, 3945PL Cothen?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Trechtweg 7, 3945PL Cothen vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.