Beerseweg 47, 5431LB Cuijk
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 241 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 5431LB
- Verblijfsobject
- 1684010000000372
Pand
- Bouwjaar
- 1995
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 8,9 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 974 m³
- Dakoppervlak
- 239 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 1684100000004579
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- CUI00 B 2827
- Oppervlakte
- 784 m²
- Omtrek
- 113 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 7 februari 2011
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Land van Cuijk
- Provincie
- Noord-Brabant
- Waterschap
- Waterschap Aa en Maas
- Wijk
- Cuijk
- Buurt
- Cuijk buitengebied ten westen
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
11,6µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,3µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
14,1µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 1.000 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
59dBdruk
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 59 dB
- Treinverkeer 19 dB
- Vliegverkeer 44 dB
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 50 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Cuijk buitengebied ten westen in cijfers
Wonen
- Inwoners per km²
- 57
Huishoudens
- Alleenwonend
- 21%
- Met kinderen
- 42%
- Zonder kinderen
- 37%
- Personen per huishouden
- 2,6
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 10%
- 15 tot 25 jaar
- 24%
- 25 tot 45 jaar
- 10%
- 45 tot 65 jaar
- 40%
- 65 jaar en ouder
- 16%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.610 m³
Cijfers van het CBS over de buurt Cuijk buitengebied ten westen als geheel, niet over dit adres.
De buren
Zon en schaduw
25 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Beerseweg 47, 5431LB Cuijk?
Het pand op Beerseweg 47, 5431LB Cuijk is gebouwd in 1995, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Beerseweg 47, 5431LB Cuijk?
Beerseweg 47, 5431LB Cuijk heeft een gebruiksoppervlakte van 241 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Beerseweg 47, 5431LB Cuijk?
Beerseweg 47, 5431LB Cuijk staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Beerseweg 47, 5431LB Cuijk?
Beerseweg 47, 5431LB Cuijk ligt op kadastraal perceel CUI00 B 2827, dat 784 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Beerseweg 47, 5431LB Cuijk?
Het pand is ongeveer 8,9 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Beerseweg 47, 5431LB Cuijk?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Beerseweg 47, 5431LB Cuijk vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.