Bontekamp 36, 7721VE Dalfsen
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 185 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 7721VE
- Verblijfsobject
- 0148010000005963
Pand
- Bouwjaar
- 1989
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 8,5 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 595 m³
- Dakoppervlak
- 124 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0148100000008403
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- DSN01 K 7946
- Oppervlakte
- 293 m²
- Omtrek
- 76 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 7 juni 2006
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Dalfsen
- Provincie
- Overijssel
- Waterschap
- Waterschap Drents Overijsselse Delta
- Wijk
- Dalfsen
- Buurt
- Ankummer Es
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt1,9 km
- Dagelijkse winkels1,8 km
- Warenhuis2 km
Onderwijs
- Basisschool1,4 km
- Voortgezet onderwijs8,1 km
- Kinderdagverblijf1,4 km
- Buitenschoolse opvang1,4 km
Zorg
- Huisarts2 km
- Apotheek2 km
- Huisartsenpost11,6 km
- Ziekenhuis11,6 km
Vervoer
- Treinstation2,7 km
- Overstapstation13,5 km
- Oprit snelweg1,2 km
- Brandweerkazerne1,3 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant1,2 km
- Café7,2 km
- Bibliotheek1,4 km
- Zwembad12,9 km
- Museum7,5 km
- Bioscoop13,3 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
7,1µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7,5µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
13,2µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
45dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 45 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines 10 dB
- Wegverkeer ’s nachts 35 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Ankummer Es in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 454.000
- Koopwoningen
- 77%
- Corporatiebezit
- 22%
- Gebouwd in tien jaar
- 1%
- Onbewoond
- 1%
- Eengezinswoning
- 94%
- Inwoners per km²
- 4.108
Huishoudens
- Alleenwonend
- 21%
- Met kinderen
- 38%
- Zonder kinderen
- 41%
- Personen per huishouden
- 2,5
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 16%
- 15 tot 25 jaar
- 12%
- 25 tot 45 jaar
- 18%
- 45 tot 65 jaar
- 33%
- 65 jaar en ouder
- 21%
Energie
- Aardgas per woning
- 910 m³
- Zonnestroom
- 77%
Cijfers van het CBS over de buurt Ankummer Es als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Bontekamp 34, 7721VE Dalfsen
- Bontekamp 38, 7721VE Dalfsen
- Bontekamp 32, 7721VE Dalfsen
- Bontekamp 40, 7721VE Dalfsen
- Bontekamp 30, 7721VE Dalfsen
- Koezenkamp 2, 7721VD Dalfsen
- Koezenkamp 10, 7721VD Dalfsen
- Bontekamp 42, 7721VE Dalfsen
- Koezenkamp 12, 7721VD Dalfsen
- Koezenkamp 4, 7721VD Dalfsen
- Koezenkamp 6, 7721VD Dalfsen
Zon en schaduw
24 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Bontekamp 36, 7721VE Dalfsen?
Het pand op Bontekamp 36, 7721VE Dalfsen is gebouwd in 1989, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Bontekamp 36, 7721VE Dalfsen?
Bontekamp 36, 7721VE Dalfsen heeft een gebruiksoppervlakte van 185 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Bontekamp 36, 7721VE Dalfsen?
Bontekamp 36, 7721VE Dalfsen staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Bontekamp 36, 7721VE Dalfsen?
Bontekamp 36, 7721VE Dalfsen ligt op kadastraal perceel DSN01 K 7946, dat 293 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Bontekamp 36, 7721VE Dalfsen?
Het pand is ongeveer 8,5 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Bontekamp 36, 7721VE Dalfsen?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Bontekamp 36, 7721VE Dalfsen vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.