Damzigt 14B, 3454PS De Meern
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 136 m²
- Gebruiksdoel
- Industriefunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 3454PS
- Verblijfsobject
- 0344010000098617
Pand
- Bouwjaar
- 2006
- Gebruiksdoel
- Industriefunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 10
- Pand
- 0344100000031050
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- ODR02 A 3832
- Oppervlakte
- 77 m²
- Omtrek
- 36 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 24 november 2006
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Utrecht
- Provincie
- Utrecht
- Waterschap
- Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden
- Wijk
- Wijk 10 Vleuten-De Meern
- Buurt
- Bedrijvengebied Oudenrijn
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
19,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
9,4µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
16,1µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,3µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Veel licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 100 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
71dBzeer druk
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 62 dB
- Treinverkeer 23 dB
- Vliegverkeer geen
- Industrie 70 dB
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 54 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Bedrijvengebied Oudenrijn in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 743.000
- Koopwoningen
- 82%
- Corporatiebezit
- 0%
- Gebouwd in tien jaar
- 29%
- Onbewoond
- 11%
- Eengezinswoning
- 93%
- Inwoners per km²
- 166
Huishoudens
- Alleenwonend
- 36%
- Met kinderen
- 36%
- Zonder kinderen
- 28%
- Personen per huishouden
- 2,3
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 16%
- 15 tot 25 jaar
- 11%
- 25 tot 45 jaar
- 28%
- 45 tot 65 jaar
- 34%
- 65 jaar en ouder
- 11%
Energie
- Aardgas per woning
- 980 m³
- Zonnestroom
- 44%
Cijfers van het CBS over de buurt Bedrijvengebied Oudenrijn als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Damzigt 14C, 3454PS De Meern
- Damzigt 14A, 3454PS De Meern
- Damzigt 14, 3454PS De Meern
- Damzigt 14D, 3454PS De Meern
- Damzigt 12B, 3454PS De Meern
- Damzigt 12A, 3454PS De Meern
- Damzigt 12C, 3454PS De Meern
- Damzigt 12, 3454PS De Meern
- Damzigt 12D, 3454PS De Meern
- Damzigt 16B, 3454PS De Meern
- Damzigt 16C, 3454PS De Meern
Zon en schaduw
26 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Damzigt 14B, 3454PS De Meern?
Het pand op Damzigt 14B, 3454PS De Meern is gebouwd in 2006, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Damzigt 14B, 3454PS De Meern?
Damzigt 14B, 3454PS De Meern heeft een gebruiksoppervlakte van 136 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Damzigt 14B, 3454PS De Meern?
Damzigt 14B, 3454PS De Meern staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: industriefunctie.
Op welk perceel ligt Damzigt 14B, 3454PS De Meern?
Damzigt 14B, 3454PS De Meern ligt op kadastraal perceel ODR02 A 3832, dat 77 m² groot is.
Wie is de eigenaar van Damzigt 14B, 3454PS De Meern?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Damzigt 14B, 3454PS De Meern vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.