Venraysedijk 52, 5425RP De Mortel
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 185 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie, winkelfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 5425RP
- Verblijfsobject
- 1652010000003185
Pand
- Bouwjaar
- 2006
- Gebruiksdoel
- Winkelfunctie, woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 8,6 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 713 m³
- Dakoppervlak
- 159 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 1652100000004067
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- GMT00 G 1575
- Oppervlakte
- 975 m²
- Omtrek
- 128 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 30 mei 2006
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Gemert-Bakel
- Provincie
- Noord-Brabant
- Waterschap
- Waterschap Aa en Maas
- Wijk
- Wijk 04 De Mortel
- Buurt
- Verspreide huizen Mortelse Peel
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt6 km
- Dagelijkse winkels3,6 km
- Warenhuis6,9 km
Onderwijs
- Basisschool3,5 km
- Voortgezet onderwijs5,8 km
- Kinderdagverblijf3,5 km
- Buitenschoolse opvang3,5 km
Zorg
- Huisarts6 km
- Apotheek6 km
- Huisartsenpost13,5 km
- Ziekenhuis13,5 km
Vervoer
- Treinstation12,5 km
- Overstapstation13,2 km
- Oprit snelweg3,1 km
- Brandweerkazerne5,3 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant3,7 km
- Café3,6 km
- Bibliotheek6,3 km
- Zwembad6,2 km
- Museum8,1 km
- Bioscoop13,5 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
8,4µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
13,7µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Donker
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
41dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 40 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer 27 dB
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 32 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Verspreide huizen Mortelse Peel in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 638.000
- Koopwoningen
- 89%
- Corporatiebezit
- 0%
- Gebouwd in tien jaar
- 11%
- Onbewoond
- 8%
- Eengezinswoning
- 95%
- Inwoners per km²
- 51
Huishoudens
- Alleenwonend
- 17%
- Met kinderen
- 49%
- Zonder kinderen
- 34%
- Personen per huishouden
- 3
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 18%
- 15 tot 25 jaar
- 14%
- 25 tot 45 jaar
- 20%
- 45 tot 65 jaar
- 31%
- 65 jaar en ouder
- 17%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.260 m³
- Zonnestroom
- 56%
Cijfers van het CBS over de buurt Verspreide huizen Mortelse Peel als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Venraysedijk 53, 5425RP De Mortel
- Venraysedijk 53z, 5425RP De Mortel
- Venraysedijk 50a, 5425RP De Mortel
- Venraysedijk 50, 5425RP De Mortel
- Ontginningsweg 42, 5425RR De Mortel
- Nachtegaallaan 73, 5425RT De Mortel
- Stippelbergseweg 55, 5425RR De Mortel
- Venraysedijk 42, 5425RP De Mortel
- Zwarte-Waterweg 9, 5425RM De Mortel
- Zwarte-Waterweg 5, 5425RM De Mortel
- Zwarte-Waterweg 3, De Mortel
Zon en schaduw
26 augustus om 12:00
Dit adres elders
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Venraysedijk 52, 5425RP De Mortel?
Het pand op Venraysedijk 52, 5425RP De Mortel is gebouwd in 2006, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Venraysedijk 52, 5425RP De Mortel?
Venraysedijk 52, 5425RP De Mortel heeft een gebruiksoppervlakte van 185 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Venraysedijk 52, 5425RP De Mortel?
Venraysedijk 52, 5425RP De Mortel staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie, winkelfunctie.
Op welk perceel ligt Venraysedijk 52, 5425RP De Mortel?
Venraysedijk 52, 5425RP De Mortel ligt op kadastraal perceel GMT00 G 1575, dat 975 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Venraysedijk 52, 5425RP De Mortel?
Het pand is ongeveer 8,6 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Venraysedijk 52, 5425RP De Mortel?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Venraysedijk 52, 5425RP De Mortel vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.