OpenKaartData

Dreef 4, 6942LJ Didam

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
139 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
6942LJ
Energielabel
ANTA 8800:2024 (basisopname woningbouw)
Verblijfsobject
1955010000029862

Pand

Ongeveer 8,7 meter hoog, opgebouwd uit 20 vlakken. Sleep of gebruik de pijltjestoetsen om te draaien.
Bouwjaar
1991
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
8,6 m
Aantal bouwlagen
3 schatting
Volume
505 m³
Dakoppervlak
106 m²
Daktype
Schuin
Pand
1955100000019929

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
DDM00 L 1148
Oppervlakte
220 m²
Omtrek
70 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
13 maart 2006

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Montferland
Provincie
Gelderland
Waterschap
Waterschap Rijn en IJssel
Wijk
Wijk 02 Didam
Buurt
Didam-Noord

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt500 m
  • Dagelijkse winkels500 m
  • Warenhuis1,1 km

Onderwijs

  • Basisschool800 m
  • Voortgezet onderwijs1,5 km
  • Kinderdagverblijf800 m
  • Buitenschoolse opvang800 m

Zorg

  • Huisarts1 km
  • Apotheek1 km
  • Huisartsenpost5,5 km
  • Ziekenhuis5,4 km

Vervoer

  • Treinstation1,3 km
  • Overstapstation19,7 km
  • Oprit snelweg1,1 km
  • Brandweerkazerne1,8 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant900 m
  • Café1,3 km
  • Bibliotheek900 m
  • Zwembad5,8 km
  • Museum6,3 km
  • Bioscoop6,1 km

Didam-Noord in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 275.000
Koopwoningen
58%
Corporatiebezit
35%
Gebouwd in tien jaar
4%
Onbewoond
2%
Eengezinswoning
84%
Inwoners per km²
4.653

Huishoudens

Alleenwonend
31%
Met kinderen
35%
Zonder kinderen
34%
Personen per huishouden
2,2

Leeftijd

Tot 15 jaar
14%
15 tot 25 jaar
11%
25 tot 45 jaar
20%
45 tot 65 jaar
28%
65 jaar en ouder
27%

Energie

Aardgas per woning
850 m³
Zonnestroom
60%

Cijfers van het CBS over de buurt Didam-Noord als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

27 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Dit adres elders

  • Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
  • WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
  • Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
  • TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
  • BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.

Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Dreef 4, 6942LJ Didam?

Het pand op Dreef 4, 6942LJ Didam is gebouwd in 1991, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Dreef 4, 6942LJ Didam?

Dreef 4, 6942LJ Didam heeft een gebruiksoppervlakte van 139 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Dreef 4, 6942LJ Didam?

Dreef 4, 6942LJ Didam staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Dreef 4, 6942LJ Didam?

Dreef 4, 6942LJ Didam ligt op kadastraal perceel DDM00 L 1148, dat 220 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Dreef 4, 6942LJ Didam?

Het pand is ongeveer 8,6 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Dreef 4, 6942LJ Didam?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Dreef 4, 6942LJ Didam vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/