Geraniumstraat 29, 6942XG Didam
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 105 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 6942XG
- Energielabel
A+++ NTA 8800:2022 (basisopname woningbouw)- Verblijfsobject
- 1955010000035475
Pand
- Bouwjaar
- 1967
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 8,3 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 347 m³
- Dakoppervlak
- 58 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 1955100000017350
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- DDM00 L 2382
- Oppervlakte
- 3.945 m²
- Omtrek
- 276 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 22 oktober 2024
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Montferland
- Provincie
- Gelderland
- Waterschap
- Waterschap Rijn en IJssel
- Wijk
- Wijk 02 Didam
- Buurt
- Didam-Noord
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt100 m
- Dagelijkse winkels100 m
- Warenhuis1 km
Onderwijs
- Basisschool400 m
- Voortgezet onderwijs1,4 km
- Kinderdagverblijf400 m
- Buitenschoolse opvang400 m
Zorg
- Huisarts800 m
- Apotheek800 m
- Huisartsenpost5,3 km
- Ziekenhuis5,2 km
Vervoer
- Treinstation1,2 km
- Overstapstation19,4 km
- Oprit snelweg900 m
- Brandweerkazerne1,4 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant700 m
- Café1,2 km
- Bibliotheek700 m
- Zwembad5,6 km
- Museum6,2 km
- Bioscoop6 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
11,1µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,5µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
14,3µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,3µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 1.000 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
53dBmerkbaar
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 53 dB
- Treinverkeer 26 dB
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 42 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Didam-Noord in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 275.000
- Koopwoningen
- 58%
- Corporatiebezit
- 35%
- Gebouwd in tien jaar
- 4%
- Onbewoond
- 2%
- Eengezinswoning
- 84%
- Inwoners per km²
- 4.653
Huishoudens
- Alleenwonend
- 31%
- Met kinderen
- 35%
- Zonder kinderen
- 34%
- Personen per huishouden
- 2,2
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 14%
- 15 tot 25 jaar
- 11%
- 25 tot 45 jaar
- 20%
- 45 tot 65 jaar
- 28%
- 65 jaar en ouder
- 27%
Energie
- Aardgas per woning
- 850 m³
- Zonnestroom
- 60%
Cijfers van het CBS over de buurt Didam-Noord als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Geraniumstraat 31, 6942XG Didam
- Geraniumstraat 33, 6942XG Didam
- Geraniumstraat 27, 6942XG Didam
- Geraniumstraat 35, 6942XG Didam
- Geraniumstraat 25, 6942XG Didam
- Geraniumstraat 23, 6942XG Didam
- Geraniumstraat 21, 6942XG Didam
- Goudsbloemstraat 54, 6942XD Didam
- Geraniumstraat 28, 6942XH Didam
- Goudsbloemstraat 54a, 6942XD Didam
- Goudsbloemstraat 52, 6942XD Didam
Zon en schaduw
24 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Geraniumstraat 29, 6942XG Didam?
Het pand op Geraniumstraat 29, 6942XG Didam is gebouwd in 1967, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Geraniumstraat 29, 6942XG Didam?
Geraniumstraat 29, 6942XG Didam heeft een gebruiksoppervlakte van 105 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Geraniumstraat 29, 6942XG Didam?
Geraniumstraat 29, 6942XG Didam staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Geraniumstraat 29, 6942XG Didam?
Geraniumstraat 29, 6942XG Didam ligt op kadastraal perceel DDM00 L 2382, dat 3.945 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Geraniumstraat 29, 6942XG Didam?
Het pand is ongeveer 8,3 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Geraniumstraat 29, 6942XG Didam?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Geraniumstraat 29, 6942XG Didam vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.