OpenKaartData

Oldendiever 12, 7981LT Diever

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
141 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
7981LT
Verblijfsobject
1701010000228581

Pand

Ongeveer 6,7 meter hoog, opgebouwd uit 15 vlakken. Sleep of gebruik de pijltjestoetsen om te draaien.
Bouwjaar
1973
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
6,5 m
Aantal bouwlagen
2 schatting
Volume
528 m³
Dakoppervlak
157 m²
Daktype
Schuin
Pand
1701100000210044

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
DVR00 I 352
Oppervlakte
720 m²
Omtrek
109 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
2 februari 2000

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Westerveld
Provincie
Drenthe
Waterschap
Waterschap Drents Overijsselse Delta
Wijk
Wijk 00 Diever
Buurt
Diever

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt1 km
  • Dagelijkse winkels900 m
  • Warenhuis15,6 km

Onderwijs

  • Basisschool1,1 km
  • Voortgezet onderwijs600 m
  • Kinderdagverblijf1,1 km
  • Buitenschoolse opvang1,1 km

Zorg

  • Huisarts1,6 km
  • Apotheek1,6 km
  • Huisartsenpost4 km
  • Ziekenhuis21,6 km

Vervoer

  • Treinstation16,1 km
  • Overstapstation21,9 km
  • Oprit snelweg1 km
  • Brandweerkazerne4,7 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant800 m
  • Café13,8 km
  • Bibliotheek500 m
  • Zwembad14,7 km
  • Museum800 m
  • Bioscoop17,6 km

Diever in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 361.000
Koopwoningen
70%
Corporatiebezit
25%
Gebouwd in tien jaar
10%
Onbewoond
4%
Eengezinswoning
91%
Inwoners per km²
1.439

Huishoudens

Alleenwonend
33%
Met kinderen
28%
Zonder kinderen
40%
Personen per huishouden
2,1

Leeftijd

Tot 15 jaar
13%
15 tot 25 jaar
8%
25 tot 45 jaar
16%
45 tot 65 jaar
28%
65 jaar en ouder
34%

Energie

Aardgas per woning
960 m³
Zonnestroom
67%

Cijfers van het CBS over de buurt Diever als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

27 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Dit adres elders

  • Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
  • WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
  • Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
  • TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
  • BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.

Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Oldendiever 12, 7981LT Diever?

Het pand op Oldendiever 12, 7981LT Diever is gebouwd in 1973, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Oldendiever 12, 7981LT Diever?

Oldendiever 12, 7981LT Diever heeft een gebruiksoppervlakte van 141 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Oldendiever 12, 7981LT Diever?

Oldendiever 12, 7981LT Diever staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Oldendiever 12, 7981LT Diever?

Oldendiever 12, 7981LT Diever ligt op kadastraal perceel DVR00 I 352, dat 720 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Oldendiever 12, 7981LT Diever?

Het pand is ongeveer 6,5 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Oldendiever 12, 7981LT Diever?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Oldendiever 12, 7981LT Diever vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/