Grote Esweg 10, 7795DG Diffelen
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 124 m²
- Gebruiksdoel
- Industriefunctie, woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 7795DG
- Verblijfsobject
- 0160010000028658
Pand
- Bouwjaar
- 1940
- Gebruiksdoel
- Industriefunctie, woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 7,6 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 1.135 m³
- Dakoppervlak
- 298 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0160100001409713
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- HDB01 AE 909
- Oppervlakte
- 57.963 m² (5.80 ha)
- Omtrek
- 1094 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 11 mei 2010
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Hardenberg
- Provincie
- Overijssel
- Waterschap
- Waterschap Vechtstromen
- Wijk
- Diffelen
- Buurt
- Diffelen
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt3,1 km
- Dagelijkse winkels1,3 km
- Warenhuis8,7 km
Onderwijs
- Basisschool3,5 km
- Voortgezet onderwijs8,8 km
- Kinderdagverblijf3,4 km
- Buitenschoolse opvang3,5 km
Zorg
- Huisarts5,6 km
- Apotheek5,6 km
- Huisartsenpost9,9 km
- Ziekenhuis9,9 km
Vervoer
- Treinstation3,3 km
- Overstapstation23,1 km
- Oprit snelweg3,3 km
- Brandweerkazerne7,6 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant3,1 km
- Café7,5 km
- Bibliotheek3,5 km
- Zwembad9,6 km
- Museum11,7 km
- Bioscoop8,8 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
6,9µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
12,6µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Donker
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 10 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
43dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 43 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 35 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Diffelen in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 388.000
- Koopwoningen
- 81%
- Corporatiebezit
- 0%
- Gebouwd in tien jaar
- 7%
- Onbewoond
- 16%
- Eengezinswoning
- 93%
- Inwoners per km²
- 17
Huishoudens
- Alleenwonend
- 19%
- Met kinderen
- 47%
- Zonder kinderen
- 34%
- Personen per huishouden
- 2,7
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 22%
- 15 tot 25 jaar
- 9%
- 25 tot 45 jaar
- 16%
- 45 tot 65 jaar
- 29%
- 65 jaar en ouder
- 24%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.390 m³
Cijfers van het CBS over de buurt Diffelen als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Grote Esweg 12, 7795DG Diffelen
- Grote Esweg 8, 7795DG Diffelen
- Grote Esweg 9b, 7795DD Diffelen
- Grote Esweg 8x, 7795DG Diffelen
- Grote Esweg 6a, 7795DG Diffelen
- Grote Esweg 6a-001, 7795DG Diffelen
- Grote Esweg 8a, 7795DG Diffelen
- Grote Esweg 8b, 7795DG Diffelen
- Grote Esweg 6b, 7795DG Diffelen
- Grote Esweg 6b-001, 7795DG Diffelen
- Grote Esweg 6b-002, 7795DG Diffelen
Zon en schaduw
25 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Grote Esweg 10, 7795DG Diffelen?
Het pand op Grote Esweg 10, 7795DG Diffelen is gebouwd in 1940, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Grote Esweg 10, 7795DG Diffelen?
Grote Esweg 10, 7795DG Diffelen heeft een gebruiksoppervlakte van 124 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Grote Esweg 10, 7795DG Diffelen?
Grote Esweg 10, 7795DG Diffelen staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: industriefunctie, woonfunctie.
Op welk perceel ligt Grote Esweg 10, 7795DG Diffelen?
Grote Esweg 10, 7795DG Diffelen ligt op kadastraal perceel HDB01 AE 909, dat 57.963 m² (5.80 ha) groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Grote Esweg 10, 7795DG Diffelen?
Het pand is ongeveer 7,6 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Grote Esweg 10, 7795DG Diffelen?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Grote Esweg 10, 7795DG Diffelen vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.