Molendijk 50, 4671BR Dinteloord
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 149 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 4671BR
- Energielabel
G NTA 8800:2024 (basisopname woningbouw)- Verblijfsobject
- 0851010000000557
Pand
- Bouwjaar
- 1924
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 8,7 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 761 m³
- Dakoppervlak
- 138 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0851100000007650
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- DTO02 F 1391
- Oppervlakte
- 415 m²
- Omtrek
- 108 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 24 juli 2009
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Steenbergen
- Provincie
- Noord-Brabant
- Waterschap
- Waterschap Brabantse Delta
- Wijk
- Wijk 03 Dinteloord
- Buurt
- Dinteloord
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt800 m
- Dagelijkse winkels600 m
- Warenhuis7,7 km
Onderwijs
- Basisschool700 m
- Voortgezet onderwijs8,2 km
- Kinderdagverblijf1,1 km
- Buitenschoolse opvang800 m
Zorg
- Huisarts800 m
- Apotheek800 m
- Huisartsenpost17 km
- Ziekenhuis17,2 km
Vervoer
- Treinstation13,4 km
- Overstapstation15,7 km
- Oprit snelweg2 km
- Brandweerkazerne900 m
Uitgaan en cultuur
- Restaurant600 m
- Café600 m
- Bibliotheek7,7 km
- Zwembad7,9 km
- Museum12,9 km
- Bioscoop16,3 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
11,3µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7,9µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
13,9µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 100 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
53dBmerkbaar
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 51 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer geen
- Industrie 48 dB
- Windturbines 38 dB
- Wegverkeer ’s nachts 42 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Dinteloord in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 307.000
- Koopwoningen
- 61%
- Corporatiebezit
- 33%
- Gebouwd in tien jaar
- 5%
- Onbewoond
- 3%
- Eengezinswoning
- 87%
- Inwoners per km²
- 2.154
Huishoudens
- Alleenwonend
- 33%
- Met kinderen
- 34%
- Zonder kinderen
- 33%
- Personen per huishouden
- 2,2
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 15%
- 15 tot 25 jaar
- 11%
- 25 tot 45 jaar
- 22%
- 45 tot 65 jaar
- 28%
- 65 jaar en ouder
- 23%
Energie
- Aardgas per woning
- 890 m³
- Zonnestroom
- 45%
Cijfers van het CBS over de buurt Dinteloord als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Molendijk 52, 4671BR Dinteloord
- Molendijk 54, 4671BR Dinteloord
- Oliemolen 13, 4671HB Dinteloord
- Oliemolen 15, 4671HB Dinteloord
- Oliemolen 11, 4671HB Dinteloord
- Molendijk 56, 4671BR Dinteloord
- Molendijk 46, 4671BR Dinteloord
- Oliemolen 9, 4671HB Dinteloord
- Molendijk 58a, 4671BR Dinteloord
- Molendijk 44, 4671BR Dinteloord
- Oliemolen 7, 4671HB Dinteloord
Zon en schaduw
25 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Molendijk 50, 4671BR Dinteloord?
Het pand op Molendijk 50, 4671BR Dinteloord is gebouwd in 1924, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Molendijk 50, 4671BR Dinteloord?
Molendijk 50, 4671BR Dinteloord heeft een gebruiksoppervlakte van 149 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Molendijk 50, 4671BR Dinteloord?
Molendijk 50, 4671BR Dinteloord staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Molendijk 50, 4671BR Dinteloord?
Molendijk 50, 4671BR Dinteloord ligt op kadastraal perceel DTO02 F 1391, dat 415 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Molendijk 50, 4671BR Dinteloord?
Het pand is ongeveer 8,7 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Molendijk 50, 4671BR Dinteloord?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Molendijk 50, 4671BR Dinteloord vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.