OpenKaartData

Drift 60, 3941DD Doorn

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
91 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
3941DD
Verblijfsobject
1581010000025043

Pand

Bouwjaar
1953
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
7,3 m
Aantal bouwlagen
3 schatting
Volume
319 m³
Dakoppervlak
64 m²
Daktype
Schuin
Pand
1581100000021466

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
DOO00 A 8027
Oppervlakte
212 m²
Omtrek
80 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
7 oktober 2016

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Utrechtse Heuvelrug
Provincie
Utrecht
Waterschap
Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden
Wijk
Doorn
Buurt
Doorn-Centrum

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt1,6 km
  • Dagelijkse winkels1,2 km
  • Warenhuis1,5 km

Onderwijs

  • Basisschool300 m
  • Voortgezet onderwijs1,8 km
  • Kinderdagverblijf1,2 km
  • Buitenschoolse opvang300 m

Zorg

  • Huisarts1,7 km
  • Apotheek1,2 km
  • Huisartsenpost9,3 km
  • Ziekenhuis9,3 km

Vervoer

  • Treinstation4 km
  • Overstapstation13,5 km
  • Oprit snelweg400 m
  • Brandweerkazerne1,1 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant700 m
  • Café1,4 km
  • Bibliotheek1,8 km
  • Zwembad1,4 km
  • Museum2 km
  • Bioscoop9,3 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    8,5µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    8,6µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    14,4µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,2µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Weinig licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    Overstroomt niet

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    45dBrustig

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 45 dB
  • Treinverkeer 29 dB
  • Vliegverkeer geen
  • Industrie geen
  • Windturbines geen
  • Wegverkeer ’s nachts 36 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Doorn-Centrum in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 619.000
Koopwoningen
75%
Corporatiebezit
7%
Gebouwd in tien jaar
4%
Onbewoond
8%
Eengezinswoning
77%
Inwoners per km²
3.176

Huishoudens

Alleenwonend
35%
Met kinderen
33%
Zonder kinderen
31%
Personen per huishouden
2,2

Leeftijd

Tot 15 jaar
16%
15 tot 25 jaar
13%
25 tot 45 jaar
17%
45 tot 65 jaar
30%
65 jaar en ouder
24%

Energie

Aardgas per woning
1.210 m³
Zonnestroom
40%

Cijfers van het CBS over de buurt Doorn-Centrum als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

24 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Drift 60, 3941DD Doorn?

Het pand op Drift 60, 3941DD Doorn is gebouwd in 1953, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Drift 60, 3941DD Doorn?

Drift 60, 3941DD Doorn heeft een gebruiksoppervlakte van 91 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Drift 60, 3941DD Doorn?

Drift 60, 3941DD Doorn staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Drift 60, 3941DD Doorn?

Drift 60, 3941DD Doorn ligt op kadastraal perceel DOO00 A 8027, dat 212 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Drift 60, 3941DD Doorn?

Het pand is ongeveer 7,3 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Drift 60, 3941DD Doorn?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Drift 60, 3941DD Doorn vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/