Bavelstraat 10, 4849PS Dorst
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 356 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 4849PS
- Energielabel
G NTA 8800:2020 (basisopname woningbouw)- Verblijfsobject
- 0826010000001792
Pand
- Bouwjaar
- 1948
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 8,3 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 1.240 m³
- Dakoppervlak
- 273 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0826100000019102
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- OTH01 T 354
- Oppervlakte
- 7.545 m²
- Omtrek
- 390 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 31 mei 2022
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Oosterhout
- Provincie
- Noord-Brabant
- Waterschap
- Waterschap Brabantse Delta
- Wijk
- Wijk 13 Dorst
- Buurt
- Buitengebied Dorst-Zuid
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt500 m
- Dagelijkse winkels500 m
- Warenhuis5,2 km
Onderwijs
- Basisschool800 m
- Voortgezet onderwijs4 km
- Kinderdagverblijf400 m
- Buitenschoolse opvang400 m
Zorg
- Huisarts700 m
- Apotheek3,2 km
- Huisartsenpost5,2 km
- Ziekenhuis5,2 km
Vervoer
- Treinstation6 km
- Overstapstation6,2 km
- Oprit snelweg300 m
- Brandweerkazerne200 m
Uitgaan en cultuur
- Restaurant400 m
- Café400 m
- Bibliotheek4,2 km
- Zwembad6,2 km
- Museum5,9 km
- Bioscoop3,1 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
11,8µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,7µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
14,7µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
50dBmerkbaar
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 50 dB
- Treinverkeer 35 dB
- Vliegverkeer 30 dB
- Industrie geen
- Windturbines 7 dB
- Wegverkeer ’s nachts 41 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Buitengebied Dorst-Zuid in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 535.000
- Koopwoningen
- 94%
- Corporatiebezit
- 0%
- Gebouwd in tien jaar
- 5%
- Onbewoond
- 1%
- Eengezinswoning
- 100%
- Inwoners per km²
- 74
Huishoudens
- Alleenwonend
- 24%
- Met kinderen
- 34%
- Zonder kinderen
- 42%
- Personen per huishouden
- 2,4
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 13%
- 15 tot 25 jaar
- 14%
- 25 tot 45 jaar
- 17%
- 45 tot 65 jaar
- 39%
- 65 jaar en ouder
- 17%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.260 m³
Cijfers van het CBS over de buurt Buitengebied Dorst-Zuid als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Bavelstraat 11, 4849PR Dorst
- Bavelstraat 19, 4849PR Dorst
- Bavelstraat 12, 4849PS Dorst
- Bavelstraat 8A, 4849PS Dorst
- Bavelstraat 9, 4849PR Dorst
- Bavelstraat 11A, 4849PR Dorst
- Bavelstraat 7, 4849PR Dorst
- Bavelstraat 8, 4849PS Dorst
- Bavelstraat 5B, 4849PR Dorst
- Geerstraat 5, 4849PP Dorst
- Bavelstraat 5A, 4849PR Dorst
Zon en schaduw
29 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Bavelstraat 10, 4849PS Dorst?
Het pand op Bavelstraat 10, 4849PS Dorst is gebouwd in 1948, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Bavelstraat 10, 4849PS Dorst?
Bavelstraat 10, 4849PS Dorst heeft een gebruiksoppervlakte van 356 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Bavelstraat 10, 4849PS Dorst?
Bavelstraat 10, 4849PS Dorst staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Bavelstraat 10, 4849PS Dorst?
Bavelstraat 10, 4849PS Dorst ligt op kadastraal perceel OTH01 T 354, dat 7.545 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Bavelstraat 10, 4849PS Dorst?
Het pand is ongeveer 8,3 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Bavelstraat 10, 4849PS Dorst?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Bavelstraat 10, 4849PS Dorst vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.