OpenKaartData

Agripark-Oost 48A, 8251KH Dronten

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
106 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject gevormd
Postcode
8251KH
Verblijfsobject
0303010000660198

Pand

Bouwjaar
2021
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Bouwvergunning verleend
Adressen in dit pand
3
Pand
0303100000660194

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
DTN01 K 3157
Oppervlakte
19.801 m² (1.98 ha)
Omtrek
596 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
5 december 2025

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Dronten
Provincie
Flevoland
Waterschap
Waterschap Zuiderzeeland
Wijk
Wijk 01 Dronten west
Buurt
De Drieslag

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt1,6 km
  • Dagelijkse winkels2,4 km
  • Warenhuis2,7 km

Onderwijs

  • Basisschool1,2 km
  • Voortgezet onderwijs2,1 km
  • Kinderdagverblijf200 m
  • Buitenschoolse opvang200 m

Zorg

  • Huisarts1,3 km
  • Apotheek1,3 km
  • Huisartsenpost2,5 km
  • Ziekenhuis17 km

Vervoer

  • Treinstation3,4 km
  • Overstapstation16,9 km
  • Oprit snelweg1,7 km
  • Brandweerkazerne3,6 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant1,3 km
  • Café2,4 km
  • Bibliotheek2,7 km
  • Zwembad1,7 km
  • Museum16,9 km
  • Bioscoop16,5 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    6,6µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    7,1µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    12,9µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,2µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Weinig licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    1× per 1.000 jaar

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    46dBrustig

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 46 dB
  • Treinverkeer 28 dB
  • Vliegverkeer 15 dB
  • Industrie geen
  • Windturbines 25 dB
  • Wegverkeer ’s nachts 37 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

De Drieslag in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 249.000
Koopwoningen
20%
Corporatiebezit
69%
Gebouwd in tien jaar
18%
Onbewoond
7%
Eengezinswoning
31%
Inwoners per km²
1.952

Huishoudens

Alleenwonend
95%
Met kinderen
1%
Zonder kinderen
4%
Personen per huishouden
1,1

Leeftijd

Tot 15 jaar
1%
15 tot 25 jaar
80%
25 tot 45 jaar
11%
45 tot 65 jaar
6%
65 jaar en ouder
2%

Energie

Aardgas per woning
1.260 m³

Cijfers van het CBS over de buurt De Drieslag als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

26 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Dit adres elders

  • WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
  • Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
  • TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
  • BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.

Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Agripark-Oost 48A, 8251KH Dronten?

Het pand op Agripark-Oost 48A, 8251KH Dronten is gebouwd in 2021, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Agripark-Oost 48A, 8251KH Dronten?

Agripark-Oost 48A, 8251KH Dronten heeft een gebruiksoppervlakte van 106 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Agripark-Oost 48A, 8251KH Dronten?

Agripark-Oost 48A, 8251KH Dronten staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Agripark-Oost 48A, 8251KH Dronten?

Agripark-Oost 48A, 8251KH Dronten ligt op kadastraal perceel DTN01 K 3157, dat 19.801 m² (1.98 ha) groot is.

Wie is de eigenaar van Agripark-Oost 48A, 8251KH Dronten?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Agripark-Oost 48A, 8251KH Dronten vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/