OpenKaartData

De Amer 12C, 8253RC Dronten

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
350 m²
Gebruiksdoel
Bijeenkomstfunctie, industriefunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
8253RC
Verblijfsobject
0303010000608740

Pand

Ongeveer 7,1 meter hoog, opgebouwd uit 12 vlakken. Sleep of gebruik de pijltjestoetsen om te draaien.
Bouwjaar
2009
Gebruiksdoel
Bijeenkomstfunctie, industriefunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
8
Bouwhoogte
7,3 m
Volume
18.470 m³
Dakoppervlak
2.600 m²
Daktype
Schuin
Pand
0303100000584965

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
DTN01 K 2338
Oppervlakte
616 m²
Omtrek
101 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
8 november 2010

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Dronten
Provincie
Flevoland
Waterschap
Waterschap Zuiderzeeland
Wijk
Wijk 01 Dronten west
Buurt
Business Zone Delta

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    7,4µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    7,3µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    13,1µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,2µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Veel licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    1× per 1.000 jaar

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    56dBdruk

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 54 dB
  • Treinverkeer 37 dB
  • Vliegverkeer 18 dB
  • Industrie 51 dB
  • Windturbines 33 dB
  • Wegverkeer ’s nachts 46 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Business Zone Delta in cijfers

Wonen

Inwoners per km²
51

Huishoudens

Alleenwonend
15%
Met kinderen
40%
Zonder kinderen
45%
Personen per huishouden
2,7

Leeftijd

Tot 15 jaar
23%
15 tot 25 jaar
11%
25 tot 45 jaar
19%
45 tot 65 jaar
30%
65 jaar en ouder
17%

Energie

Aardgas per woning
900 m³

Cijfers van het CBS over de buurt Business Zone Delta als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

26 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Dit adres elders

  • Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
  • WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
  • Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
  • TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
  • BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.

Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op De Amer 12C, 8253RC Dronten?

Het pand op De Amer 12C, 8253RC Dronten is gebouwd in 2009, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is De Amer 12C, 8253RC Dronten?

De Amer 12C, 8253RC Dronten heeft een gebruiksoppervlakte van 350 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van De Amer 12C, 8253RC Dronten?

De Amer 12C, 8253RC Dronten staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: bijeenkomstfunctie, industriefunctie.

Op welk perceel ligt De Amer 12C, 8253RC Dronten?

De Amer 12C, 8253RC Dronten ligt op kadastraal perceel DTN01 K 2338, dat 616 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op De Amer 12C, 8253RC Dronten?

Het pand is ongeveer 7,3 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van De Amer 12C, 8253RC Dronten?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over De Amer 12C, 8253RC Dronten vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/