OpenKaartData

Achterstraat 36, 4054MT Echteld

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
342 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
4054MT
Energielabel
ARekenmethodiek Definitief Energielabel, versie 1.2, 16 september 2014
Verblijfsobject
1740010000013894

Pand

Ongeveer 7,0 meter hoog, opgebouwd uit 32 vlakken. Sleep of gebruik de pijltjestoetsen om te draaien.
Bouwjaar
1978
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
7,0 m
Aantal bouwlagen
2 schatting
Volume
1.194 m³
Dakoppervlak
318 m²
Daktype
Schuin
Pand
1740100000000410

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
ETD00 I 934
Oppervlakte
1.100 m²
Omtrek
137 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
26 november 2009

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Neder-Betuwe
Provincie
Gelderland
Waterschap
Waterschap Rivierenland
Wijk
Wijk 01 Echteld
Buurt
Echteld

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt4,5 km
  • Dagelijkse winkels300 m
  • Warenhuis4,9 km

Onderwijs

  • Basisschool200 m
  • Voortgezet onderwijs5,5 km
  • Kinderdagverblijf200 m
  • Buitenschoolse opvang200 m

Zorg

  • Huisarts5,4 km
  • Apotheek5,5 km
  • Huisartsenpost6,6 km
  • Ziekenhuis6,6 km

Vervoer

  • Treinstation6,4 km
  • Overstapstation24,2 km
  • Oprit snelweg900 m
  • Brandweerkazerne5,1 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant4,6 km
  • Café400 m
  • Bibliotheek5,3 km
  • Zwembad6 km
  • Museum5,1 km
  • Bioscoop16,2 km

Echteld in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 330.000
Koopwoningen
74%
Corporatiebezit
24%
Gebouwd in tien jaar
0%
Onbewoond
3%
Eengezinswoning
100%
Inwoners per km²
1.322

Huishoudens

Alleenwonend
25%
Met kinderen
42%
Zonder kinderen
33%
Personen per huishouden
2,4

Leeftijd

Tot 15 jaar
15%
15 tot 25 jaar
13%
25 tot 45 jaar
23%
45 tot 65 jaar
32%
65 jaar en ouder
18%

Energie

Aardgas per woning
1.040 m³
Zonnestroom
60%

Cijfers van het CBS over de buurt Echteld als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

27 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Dit adres elders

  • Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
  • WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
  • Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
  • TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
  • BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.

Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Achterstraat 36, 4054MT Echteld?

Het pand op Achterstraat 36, 4054MT Echteld is gebouwd in 1978, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Achterstraat 36, 4054MT Echteld?

Achterstraat 36, 4054MT Echteld heeft een gebruiksoppervlakte van 342 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Achterstraat 36, 4054MT Echteld?

Achterstraat 36, 4054MT Echteld staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Achterstraat 36, 4054MT Echteld?

Achterstraat 36, 4054MT Echteld ligt op kadastraal perceel ETD00 I 934, dat 1.100 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Achterstraat 36, 4054MT Echteld?

Het pand is ongeveer 7 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Achterstraat 36, 4054MT Echteld?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Achterstraat 36, 4054MT Echteld vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/