OpenKaartData

Echteldse Singel 30, 4054NX Echteld

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
136 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
4054NX
Energielabel
BNTA 8800:2024 (basisopname woningbouw)
Verblijfsobject
1740010000016419

Pand

Bouwjaar
1998
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
8,3 m
Aantal bouwlagen
2 schatting
Volume
576 m³
Dakoppervlak
176 m²
Daktype
Schuin
Pand
1740100000013073

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
ETD00 I 972
Oppervlakte
377 m²
Omtrek
78 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
4 oktober 2002

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Neder-Betuwe
Provincie
Gelderland
Waterschap
Waterschap Rivierenland
Wijk
Wijk 01 Echteld
Buurt
Verspreide huizen Echteld

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt3,4 km
  • Dagelijkse winkels3,2 km
  • Warenhuis3,6 km

Onderwijs

  • Basisschool3,3 km
  • Voortgezet onderwijs7 km
  • Kinderdagverblijf3 km
  • Buitenschoolse opvang3 km

Zorg

  • Huisarts3,9 km
  • Apotheek3,9 km
  • Huisartsenpost8,3 km
  • Ziekenhuis8,3 km

Vervoer

  • Treinstation7,7 km
  • Overstapstation23,4 km
  • Oprit snelweg2,1 km
  • Brandweerkazerne3,8 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant3,9 km
  • Café700 m
  • Bibliotheek4 km
  • Zwembad7,6 km
  • Museum3,8 km
  • Bioscoop15,7 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    11,1µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    8,6µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    14,4µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,2µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Weinig licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Omgevingsgeluid

    52dBmerkbaar

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 45 dB
  • Treinverkeer 33 dB
  • Vliegverkeer geen
  • Industrie 51 dB
  • Windturbines 31 dB
  • Wegverkeer ’s nachts 37 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Verspreide huizen Echteld in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 455.000
Koopwoningen
87%
Corporatiebezit
0%
Gebouwd in tien jaar
3%
Onbewoond
7%
Eengezinswoning
98%
Inwoners per km²
44

Huishoudens

Alleenwonend
22%
Met kinderen
36%
Zonder kinderen
42%
Personen per huishouden
2,4

Leeftijd

Tot 15 jaar
17%
15 tot 25 jaar
9%
25 tot 45 jaar
19%
45 tot 65 jaar
32%
65 jaar en ouder
23%

Energie

Aardgas per woning
1.310 m³
Zonnestroom
44%

Cijfers van het CBS over de buurt Verspreide huizen Echteld als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

24 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Echteldse Singel 30, 4054NX Echteld?

Het pand op Echteldse Singel 30, 4054NX Echteld is gebouwd in 1998, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Echteldse Singel 30, 4054NX Echteld?

Echteldse Singel 30, 4054NX Echteld heeft een gebruiksoppervlakte van 136 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Echteldse Singel 30, 4054NX Echteld?

Echteldse Singel 30, 4054NX Echteld staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Echteldse Singel 30, 4054NX Echteld?

Echteldse Singel 30, 4054NX Echteld ligt op kadastraal perceel ETD00 I 972, dat 377 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Echteldse Singel 30, 4054NX Echteld?

Het pand is ongeveer 8,3 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Echteldse Singel 30, 4054NX Echteld?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Echteldse Singel 30, 4054NX Echteld vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/