OpenKaartData

Goorsteeg 54, 6718TA Ede

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
180 m²
Gebruiksdoel
Industriefunctie, woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
6718TA
Verblijfsobject
0228010000009772

Pand

Ongeveer 7,7 meter hoog, opgebouwd uit 35 vlakken. Sleep of gebruik de pijltjestoetsen om te draaien.
Bouwjaar
1905
Gebruiksdoel
Industriefunctie, woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
2
Bouwhoogte
7,5 m
Aantal bouwlagen
2 schatting
Volume
1.059 m³
Dakoppervlak
299 m²
Daktype
Schuin
Pand
0228100000024651

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
EDE01 I 2200
Oppervlakte
945 m²
Omtrek
123 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
16 april 2012

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Ede
Provincie
Gelderland
Waterschap
Waterschap Vallei en Veluwe
Wijk
Buitengebied Ede-Stad
Buurt
Doesburg

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt2,2 km
  • Dagelijkse winkels700 m
  • Warenhuis2,6 km

Onderwijs

  • Basisschool2,4 km
  • Voortgezet onderwijs5,4 km
  • Kinderdagverblijf2,4 km
  • Buitenschoolse opvang2,4 km

Zorg

  • Huisarts2,2 km
  • Apotheek2,3 km
  • Huisartsenpost7,2 km
  • Ziekenhuis7,2 km

Vervoer

  • Treinstation2,3 km
  • Overstapstation6,8 km
  • Oprit snelweg3,6 km
  • Brandweerkazerne2,6 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant2,2 km
  • Café2,2 km
  • Bibliotheek2,1 km
  • Zwembad5,8 km
  • Museum2,2 km
  • Bioscoop7,9 km

Doesburg in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 664.000
Koopwoningen
85%
Corporatiebezit
0%
Gebouwd in tien jaar
6%
Onbewoond
9%
Eengezinswoning
85%
Inwoners per km²
150

Huishoudens

Alleenwonend
26%
Met kinderen
50%
Zonder kinderen
25%
Personen per huishouden
3

Leeftijd

Tot 15 jaar
21%
15 tot 25 jaar
18%
25 tot 45 jaar
22%
45 tot 65 jaar
26%
65 jaar en ouder
13%

Energie

Aardgas per woning
1.340 m³
Zonnestroom
46%

Cijfers van het CBS over de buurt Doesburg als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

27 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Dit adres elders

  • Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
  • WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
  • Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
  • TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
  • BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.

Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Goorsteeg 54, 6718TA Ede?

Het pand op Goorsteeg 54, 6718TA Ede is gebouwd in 1905, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Goorsteeg 54, 6718TA Ede?

Goorsteeg 54, 6718TA Ede heeft een gebruiksoppervlakte van 180 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Goorsteeg 54, 6718TA Ede?

Goorsteeg 54, 6718TA Ede staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: industriefunctie, woonfunctie.

Op welk perceel ligt Goorsteeg 54, 6718TA Ede?

Goorsteeg 54, 6718TA Ede ligt op kadastraal perceel EDE01 I 2200, dat 945 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Goorsteeg 54, 6718TA Ede?

Het pand is ongeveer 7,5 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Goorsteeg 54, 6718TA Ede?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Goorsteeg 54, 6718TA Ede vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/