Barnar 97, 7826ES Emmen
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 83 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 7826ES
- Energielabel
D NTA 8800:2024 (basisopname woningbouw)- Verblijfsobject
- 0114010000279387
Pand
- Bouwjaar
- 1954
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 5,9 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 254 m³
- Dakoppervlak
- 53 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0114100000245488
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- EMN00 F 14125
- Oppervlakte
- 637 m²
- Omtrek
- 102 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 19 december 2005
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Emmen
- Provincie
- Drenthe
- Waterschap
- Waterschap Hunze en Aa's
- Wijk
- Wijk 50 Barger-Oosterveld
- Buurt
- Barger-Oosterveld
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt500 m
- Dagelijkse winkels500 m
- Warenhuis3,3 km
Onderwijs
- Basisschool200 m
- Voortgezet onderwijs1,8 km
- Kinderdagverblijf200 m
- Buitenschoolse opvang400 m
Zorg
- Huisarts2,1 km
- Apotheek3,5 km
- Huisartsenpost4,9 km
- Ziekenhuis4,9 km
Vervoer
- Treinstation6,2 km
- Overstapstation6,2 km
- Oprit snelweg1,8 km
- Brandweerkazerne5,3 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant400 m
- Café400 m
- Bibliotheek6,2 km
- Zwembad1,6 km
- Museum2,9 km
- Bioscoop6,3 km
Barger-Oosterveld in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 313.000
- Koopwoningen
- 82%
- Corporatiebezit
- 11%
- Gebouwd in tien jaar
- 2%
- Onbewoond
- 3%
- Eengezinswoning
- 97%
- Inwoners per km²
- 1.551
Huishoudens
- Alleenwonend
- 23%
- Met kinderen
- 39%
- Zonder kinderen
- 37%
- Personen per huishouden
- 2,4
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 15%
- 15 tot 25 jaar
- 12%
- 25 tot 45 jaar
- 19%
- 45 tot 65 jaar
- 29%
- 65 jaar en ouder
- 24%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.110 m³
- Zonnestroom
- 64%
Cijfers van het CBS over de buurt Barger-Oosterveld als geheel, niet over dit adres.
De buren
Zon en schaduw
27 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Barnar 97, 7826ES Emmen?
Het pand op Barnar 97, 7826ES Emmen is gebouwd in 1954, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Barnar 97, 7826ES Emmen?
Barnar 97, 7826ES Emmen heeft een gebruiksoppervlakte van 83 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Barnar 97, 7826ES Emmen?
Barnar 97, 7826ES Emmen staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Barnar 97, 7826ES Emmen?
Barnar 97, 7826ES Emmen ligt op kadastraal perceel EMN00 F 14125, dat 637 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Barnar 97, 7826ES Emmen?
Het pand is ongeveer 5,9 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Barnar 97, 7826ES Emmen?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Barnar 97, 7826ES Emmen vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.