OpenKaartData

Splitting 57, 7826CP Emmen

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
289 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
7826CP
Verblijfsobject
0114010000362460

Pand

Ongeveer 7,7 meter hoog, opgebouwd uit 51 vlakken. Sleep of gebruik de pijltjestoetsen om te draaien.
Bouwjaar
1930
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
7,6 m
Aantal bouwlagen
2 schatting
Volume
921 m³
Dakoppervlak
256 m²
Daktype
Schuin
Pand
0114100000218015

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
EMN00 F 17512
Oppervlakte
966 m²
Omtrek
169 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
19 mei 2021

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Emmen
Provincie
Drenthe
Waterschap
Waterschap Hunze en Aa's
Wijk
Wijk 50 Barger-Oosterveld
Buurt
Barger-Oosterveld

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt300 m
  • Dagelijkse winkels400 m
  • Warenhuis3,2 km

Onderwijs

  • Basisschool500 m
  • Voortgezet onderwijs1,7 km
  • Kinderdagverblijf500 m
  • Buitenschoolse opvang500 m

Zorg

  • Huisarts2,6 km
  • Apotheek3,3 km
  • Huisartsenpost4,7 km
  • Ziekenhuis4,7 km

Vervoer

  • Treinstation6 km
  • Overstapstation6 km
  • Oprit snelweg1,6 km
  • Brandweerkazerne5,1 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant400 m
  • Café500 m
  • Bibliotheek6,1 km
  • Zwembad1,5 km
  • Museum3,4 km
  • Bioscoop6,7 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    6,4µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    6,7µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    12,1µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,2µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Weinig licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    Overstroomt niet

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    53dBmerkbaar

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 53 dB
  • Treinverkeer geen
  • Vliegverkeer geen
  • Industrie geen
  • Windturbines geen
  • Wegverkeer ’s nachts 44 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Barger-Oosterveld in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 313.000
Koopwoningen
82%
Corporatiebezit
11%
Gebouwd in tien jaar
2%
Onbewoond
3%
Eengezinswoning
97%
Inwoners per km²
1.551

Huishoudens

Alleenwonend
23%
Met kinderen
39%
Zonder kinderen
37%
Personen per huishouden
2,4

Leeftijd

Tot 15 jaar
15%
15 tot 25 jaar
12%
25 tot 45 jaar
19%
45 tot 65 jaar
29%
65 jaar en ouder
24%

Energie

Aardgas per woning
1.110 m³
Zonnestroom
64%

Cijfers van het CBS over de buurt Barger-Oosterveld als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

25 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Dit adres elders

  • WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
  • Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
  • TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
  • BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
  • 3DBAG-viewerHet pand in drie dimensies, in het model van de TU Delft.

Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Splitting 57, 7826CP Emmen?

Het pand op Splitting 57, 7826CP Emmen is gebouwd in 1930, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Splitting 57, 7826CP Emmen?

Splitting 57, 7826CP Emmen heeft een gebruiksoppervlakte van 289 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Splitting 57, 7826CP Emmen?

Splitting 57, 7826CP Emmen staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Splitting 57, 7826CP Emmen?

Splitting 57, 7826CP Emmen ligt op kadastraal perceel EMN00 F 17512, dat 966 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Splitting 57, 7826CP Emmen?

Het pand is ongeveer 7,6 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Splitting 57, 7826CP Emmen?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Splitting 57, 7826CP Emmen vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/