Dorpsstraat 40, 7468CL Enter
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 181 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 7468CL
- Energielabel
E NTA 8800:2023 (basisopname woningbouw)- Verblijfsobject
- 0189010000002687
Pand
- Bouwjaar
- 1960
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 8,3 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 625 m³
- Dakoppervlak
- 126 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0189100000016973
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- WDN02 E 11231
- Oppervlakte
- 277 m²
- Omtrek
- 82 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 24 juli 2025
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Wierden
- Provincie
- Overijssel
- Waterschap
- Waterschap Vechtstromen
- Wijk
- Wijk 03 Enter (kern)
- Buurt
- Enter-Noordwest
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt100 m
- Dagelijkse winkels100 m
- Warenhuis5,2 km
Onderwijs
- Basisschool500 m
- Voortgezet onderwijs3,2 km
- Kinderdagverblijf500 m
- Buitenschoolse opvang500 m
Zorg
- Huisarts300 m
- Apotheek400 m
- Huisartsenpost8,1 km
- Ziekenhuis8,1 km
Vervoer
- Treinstation4,9 km
- Overstapstation11 km
- Oprit snelweg1,9 km
- Brandweerkazerne1,2 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant200 m
- Café200 m
- Bibliotheek300 m
- Zwembad5,2 km
- Museum4,3 km
- Bioscoop10,9 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
9,1µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7,9µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
13,6µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
44dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 44 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 36 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Enter-Noordwest in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 407.000
- Koopwoningen
- 70%
- Corporatiebezit
- 23%
- Gebouwd in tien jaar
- 9%
- Onbewoond
- 3%
- Eengezinswoning
- 83%
- Inwoners per km²
- 3.101
Huishoudens
- Alleenwonend
- 29%
- Met kinderen
- 40%
- Zonder kinderen
- 31%
- Personen per huishouden
- 2,5
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 19%
- 15 tot 25 jaar
- 11%
- 25 tot 45 jaar
- 24%
- 45 tot 65 jaar
- 23%
- 65 jaar en ouder
- 23%
Energie
- Aardgas per woning
- 990 m³
- Zonnestroom
- 49%
Cijfers van het CBS over de buurt Enter-Noordwest als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Hogebrink 15b, 7468CB Enter
- Dorpsstraat 38, 7468CL Enter
- Dorpsstraat 36a, 7468CL Enter
- Dorpsstraat 36, 7468CL Enter
- Dorpsstraat 36c, 7468CL Enter
- Dorpsstraat 36b, 7468CL Enter
- Dorpsstraat 42, 7468CL Enter
- Hogebrink 15a, 7468CB Enter
- Dorpsstraat 34, 7468CL Enter
- Hogebrink 15, 7468CB Enter
- Werfstraat 1, 7468GG Enter
Zon en schaduw
27 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Dorpsstraat 40, 7468CL Enter?
Het pand op Dorpsstraat 40, 7468CL Enter is gebouwd in 1960, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Dorpsstraat 40, 7468CL Enter?
Dorpsstraat 40, 7468CL Enter heeft een gebruiksoppervlakte van 181 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Dorpsstraat 40, 7468CL Enter?
Dorpsstraat 40, 7468CL Enter staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Dorpsstraat 40, 7468CL Enter?
Dorpsstraat 40, 7468CL Enter ligt op kadastraal perceel WDN02 E 11231, dat 277 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Dorpsstraat 40, 7468CL Enter?
Het pand is ongeveer 8,3 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Dorpsstraat 40, 7468CL Enter?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Dorpsstraat 40, 7468CL Enter vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.