Beekstraat 31, 8162HA Epe
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 151 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 8162HA
- Energielabel
C NTA 8800:2022 (basisopname woningbouw)- Verblijfsobject
- 0232010000006226
Pand
- Bouwjaar
- 1950
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 2
- Bouwhoogte
- 9,6 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 1.871 m³
- Dakoppervlak
- 299 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0232100000011061
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- EPE00 U 7202
- Oppervlakte
- 586 m²
- Omtrek
- 107 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 27 november 2020
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Epe
- Provincie
- Gelderland
- Waterschap
- Waterschap Vallei en Veluwe
- Wijk
- Wijk 00 Epe
- Buurt
- Epe Centrum
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt500 m
- Dagelijkse winkels500 m
- Warenhuis1,2 km
Onderwijs
- Basisschool400 m
- Voortgezet onderwijs800 m
- Kinderdagverblijf400 m
- Buitenschoolse opvang400 m
Zorg
- Huisarts100 m
- Apotheek400 m
- Huisartsenpost20,8 km
- Ziekenhuis20,8 km
Vervoer
- Treinstation10,2 km
- Overstapstation17,5 km
- Oprit snelweg1,3 km
- Brandweerkazerne1,5 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant400 m
- Café400 m
- Bibliotheek1 km
- Zwembad8,2 km
- Museum2,7 km
- Bioscoop16,5 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
8,5µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7,7µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
13,4µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
59dBdruk
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 59 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 50 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Epe Centrum in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 442.000
- Koopwoningen
- 63%
- Corporatiebezit
- 14%
- Gebouwd in tien jaar
- 9%
- Onbewoond
- 8%
- Eengezinswoning
- 48%
- Inwoners per km²
- 2.697
Huishoudens
- Alleenwonend
- 43%
- Met kinderen
- 21%
- Zonder kinderen
- 36%
- Personen per huishouden
- 1,9
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 11%
- 15 tot 25 jaar
- 7%
- 25 tot 45 jaar
- 15%
- 45 tot 65 jaar
- 27%
- 65 jaar en ouder
- 40%
Energie
- Aardgas per woning
- 990 m³
- Zonnestroom
- 26%
Cijfers van het CBS over de buurt Epe Centrum als geheel, niet over dit adres.
De buren
Zon en schaduw
29 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Beekstraat 31, 8162HA Epe?
Het pand op Beekstraat 31, 8162HA Epe is gebouwd in 1950, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Beekstraat 31, 8162HA Epe?
Beekstraat 31, 8162HA Epe heeft een gebruiksoppervlakte van 151 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Beekstraat 31, 8162HA Epe?
Beekstraat 31, 8162HA Epe staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Beekstraat 31, 8162HA Epe?
Beekstraat 31, 8162HA Epe ligt op kadastraal perceel EPE00 U 7202, dat 586 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Beekstraat 31, 8162HA Epe?
Het pand is ongeveer 9,6 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Beekstraat 31, 8162HA Epe?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Beekstraat 31, 8162HA Epe vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.