Drossenkampplein 14, 8162VR Epe
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 103 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 8162VR
- Verblijfsobject
- 0232010000003382
Pand
- Bouwjaar
- 1957
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 7,9 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 350 m³
- Dakoppervlak
- 62 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0232100000009171
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- EPE00 U 6251
- Oppervlakte
- 220 m²
- Omtrek
- 67 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 15 juli 2009
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Epe
- Provincie
- Gelderland
- Waterschap
- Waterschap Vallei en Veluwe
- Wijk
- Wijk 00 Epe
- Buurt
- Enkweg
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt500 m
- Dagelijkse winkels600 m
- Warenhuis1,3 km
Onderwijs
- Basisschool200 m
- Voortgezet onderwijs1,1 km
- Kinderdagverblijf500 m
- Buitenschoolse opvang200 m
Zorg
- Huisarts300 m
- Apotheek700 m
- Huisartsenpost20,6 km
- Ziekenhuis20,6 km
Vervoer
- Treinstation10,1 km
- Overstapstation17,4 km
- Oprit snelweg1,1 km
- Brandweerkazerne1,6 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant600 m
- Café700 m
- Bibliotheek1,1 km
- Zwembad8,1 km
- Museum2,5 km
- Bioscoop16,4 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
8,5µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7,7µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
13,5µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
49dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 49 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 39 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Enkweg in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 327.000
- Koopwoningen
- 54%
- Corporatiebezit
- 42%
- Gebouwd in tien jaar
- 0%
- Onbewoond
- 3%
- Eengezinswoning
- 89%
- Inwoners per km²
- 5.410
Huishoudens
- Alleenwonend
- 35%
- Met kinderen
- 35%
- Zonder kinderen
- 31%
- Personen per huishouden
- 2,2
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 16%
- 15 tot 25 jaar
- 9%
- 25 tot 45 jaar
- 24%
- 45 tot 65 jaar
- 27%
- 65 jaar en ouder
- 23%
Energie
- Aardgas per woning
- 970 m³
- Zonnestroom
- 40%
Cijfers van het CBS over de buurt Enkweg als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Drossenkampplein 13, 8162VR Epe
- Drossenkampplein 15, 8162VR Epe
- Drossenkampplein 12, 8162VR Epe
- Drossenkampplein 16, 8162VR Epe
- Drossenkampplein 17, 8162VR Epe
- Klimopstraat 23, 8162VT Epe
- Klimopstraat 39, 8162VT Epe
- Klimopstraat 55, 8162VT Epe
- Klimopstraat 21, 8162VT Epe
- Klimopstraat 37, 8162VT Epe
- Gagelstraat 18, 8162VE Epe
Zon en schaduw
28 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Drossenkampplein 14, 8162VR Epe?
Het pand op Drossenkampplein 14, 8162VR Epe is gebouwd in 1957, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Drossenkampplein 14, 8162VR Epe?
Drossenkampplein 14, 8162VR Epe heeft een gebruiksoppervlakte van 103 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Drossenkampplein 14, 8162VR Epe?
Drossenkampplein 14, 8162VR Epe staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Drossenkampplein 14, 8162VR Epe?
Drossenkampplein 14, 8162VR Epe ligt op kadastraal perceel EPE00 U 6251, dat 220 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Drossenkampplein 14, 8162VR Epe?
Het pand is ongeveer 7,9 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Drossenkampplein 14, 8162VR Epe?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Drossenkampplein 14, 8162VR Epe vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.