Roth 4T, Ewijk
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 12 m²
- Gebruiksdoel
- Overige gebruiksfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Verblijfsobject
- 0209010000008694
Pand
- Bouwjaar
- 1933
- Gebruiksdoel
- Overige gebruiksfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 3,8 m
- Volume
- 118 m³
- Dakoppervlak
- 32 m²
- Daktype
- Horizontal
- Pand
- 0209100000013513
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- EWK00 E 1542
- Oppervlakte
- 80 m²
- Omtrek
- 36 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 19 juni 2003
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Beuningen
- Provincie
- Gelderland
- Waterschap
- Waterschap Rivierenland
- Wijk
- Ewijk
- Buurt
- Ewijk-Veluwstraat
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt500 m
- Dagelijkse winkels400 m
- Warenhuis3 km
Onderwijs
- Basisschool1,1 km
- Voortgezet onderwijs7,6 km
- Kinderdagverblijf1,1 km
- Buitenschoolse opvang1,1 km
Zorg
- Huisarts600 m
- Apotheek500 m
- Huisartsenpost11 km
- Ziekenhuis11 km
Vervoer
- Treinstation8,3 km
- Overstapstation9,6 km
- Oprit snelweg3 km
- Brandweerkazerne1,4 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant500 m
- Café900 m
- Bibliotheek1,1 km
- Zwembad3,5 km
- Museum6,8 km
- Bioscoop3 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
13,4µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,8µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
14,6µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,3µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 1.000 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
57dBdruk
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 57 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 48 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Ewijk-Veluwstraat in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 526.000
- Koopwoningen
- 87%
- Corporatiebezit
- 0%
- Gebouwd in tien jaar
- 4%
- Onbewoond
- 5%
- Eengezinswoning
- 87%
- Inwoners per km²
- 454
Huishoudens
- Alleenwonend
- 33%
- Met kinderen
- 36%
- Zonder kinderen
- 31%
- Personen per huishouden
- 2,5
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 17%
- 15 tot 25 jaar
- 13%
- 25 tot 45 jaar
- 18%
- 45 tot 65 jaar
- 29%
- 65 jaar en ouder
- 23%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.240 m³
Cijfers van het CBS over de buurt Ewijk-Veluwstraat als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Roth 4, 6644AG Ewijk
- Binnenweg 8, 6644KD Ewijk
- Binnenweg 6, 6644KD Ewijk
- van Heemstraweg 4, 6644KG Ewijk
- Roth 1, 6644AG Ewijk
- van Heemstraweg 8c, 6644KG Ewijk
- van Heemstraweg 8b, 6644KG Ewijk
- van Heemstraweg 8a, 6644KG Ewijk
- van Heemstraweg 8-2, 6644KG Ewijk
- van Heemstraweg 8-1, 6644KG Ewijk
- van Heemstraweg 8, 6644KG Ewijk
Zon en schaduw
24 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Roth 4T, Ewijk?
Het pand op Roth 4T, Ewijk is gebouwd in 1933, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Roth 4T, Ewijk?
Roth 4T, Ewijk heeft een gebruiksoppervlakte van 12 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Roth 4T, Ewijk?
Roth 4T, Ewijk staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: overige gebruiksfunctie.
Op welk perceel ligt Roth 4T, Ewijk?
Roth 4T, Ewijk ligt op kadastraal perceel EWK00 E 1542, dat 80 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Roth 4T, Ewijk?
Het pand is ongeveer 3,8 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Roth 4T, Ewijk?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Roth 4T, Ewijk vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.