Amer 6, 5422VR Gemert
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 275 m²
- Gebruiksdoel
- Kantoorfunctie, woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 5422VR
- Verblijfsobject
- 1652010000003953
Pand
- Bouwjaar
- 1990
- Gebruiksdoel
- Kantoorfunctie, woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 4,2 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 1.003 m³
- Dakoppervlak
- 422 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 1652100000001801
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- GMT00 D 1460
- Oppervlakte
- 1.445 m²
- Omtrek
- 202 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 21 juni 2011
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Gemert-Bakel
- Provincie
- Noord-Brabant
- Waterschap
- Waterschap Aa en Maas
- Wijk
- Wijk 02 Gemert-Oost
- Buurt
- Industrieterrein Scheiweg
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt1,9 km
- Dagelijkse winkels1,5 km
- Warenhuis2,3 km
Onderwijs
- Basisschool1,3 km
- Voortgezet onderwijs1,6 km
- Kinderdagverblijf800 m
- Buitenschoolse opvang1,2 km
Zorg
- Huisarts1,6 km
- Apotheek1,6 km
- Huisartsenpost12,5 km
- Ziekenhuis12,5 km
Vervoer
- Treinstation13,5 km
- Overstapstation13,5 km
- Oprit snelweg300 m
- Brandweerkazerne2,1 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant1,5 km
- Café300 m
- Bibliotheek1,4 km
- Zwembad1,3 km
- Museum2,8 km
- Bioscoop13 km
Industrieterrein Scheiweg in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 440.000
- Koopwoningen
- 72%
- Corporatiebezit
- 0%
- Gebouwd in tien jaar
- 2%
- Onbewoond
- 9%
- Eengezinswoning
- 85%
- Inwoners per km²
- 142
Huishoudens
- Alleenwonend
- 22%
- Met kinderen
- 39%
- Zonder kinderen
- 39%
- Personen per huishouden
- 2,6
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 17%
- 15 tot 25 jaar
- 11%
- 25 tot 45 jaar
- 15%
- 45 tot 65 jaar
- 38%
- 65 jaar en ouder
- 19%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.400 m³
Cijfers van het CBS over de buurt Industrieterrein Scheiweg als geheel, niet over dit adres.
De buren
Zon en schaduw
26 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Amer 6, 5422VR Gemert?
Het pand op Amer 6, 5422VR Gemert is gebouwd in 1990, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Amer 6, 5422VR Gemert?
Amer 6, 5422VR Gemert heeft een gebruiksoppervlakte van 275 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Amer 6, 5422VR Gemert?
Amer 6, 5422VR Gemert staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: kantoorfunctie, woonfunctie.
Op welk perceel ligt Amer 6, 5422VR Gemert?
Amer 6, 5422VR Gemert ligt op kadastraal perceel GMT00 D 1460, dat 1.445 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Amer 6, 5422VR Gemert?
Het pand is ongeveer 4,2 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Amer 6, 5422VR Gemert?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Amer 6, 5422VR Gemert vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.