De Vlecke 40, 8401SM Gorredijk
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 136 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 8401SM
- Energielabel
A+ NTA 8800:2024 (basisopname woningbouw)- Verblijfsobject
- 0086010000401902
Pand
- Bouwjaar
- 2014
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 10,0 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 533 m³
- Dakoppervlak
- 124 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0086100000401900
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- GRD00 B 4298
- Oppervlakte
- 287 m²
- Omtrek
- 74 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 16 december 2015
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Opsterland
- Provincie
- Fryslân
- Waterschap
- Wetterskip Fryslân
- Wijk
- Gorredijk
- Buurt
- Gorredijk-Groene Long
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt600 m
- Dagelijkse winkels600 m
- Warenhuis800 m
Onderwijs
- Basisschool400 m
- Voortgezet onderwijs600 m
- Kinderdagverblijf500 m
- Buitenschoolse opvang500 m
Zorg
- Huisarts1,2 km
- Apotheek1,3 km
- Huisartsenpost12,8 km
- Ziekenhuis12,8 km
Vervoer
- Treinstation13 km
- Overstapstation13 km
- Oprit snelweg1,4 km
- Brandweerkazerne1,3 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant800 m
- Café800 m
- Bibliotheek600 m
- Zwembad1,1 km
- Museum900 m
- Bioscoop12,3 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
5,7µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
6,7µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
12,6µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
44dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 44 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines 4 dB
- Wegverkeer ’s nachts 33 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Gorredijk-Groene Long in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 223.000
- Koopwoningen
- 40%
- Corporatiebezit
- 55%
- Gebouwd in tien jaar
- 11%
- Onbewoond
- 2%
- Eengezinswoning
- 89%
- Inwoners per km²
- 4.138
Huishoudens
- Alleenwonend
- 40%
- Met kinderen
- 32%
- Zonder kinderen
- 28%
- Personen per huishouden
- 2,1
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 19%
- 15 tot 25 jaar
- 10%
- 25 tot 45 jaar
- 27%
- 45 tot 65 jaar
- 23%
- 65 jaar en ouder
- 21%
Energie
- Aardgas per woning
- 780 m³
- Zonnestroom
- 51%
Cijfers van het CBS over de buurt Gorredijk-Groene Long als geheel, niet over dit adres.
De buren
- De Vlecke 42, 8401SM Gorredijk
- De Vlecke 44, 8401SM Gorredijk
- De Vlecke 46, 8401SM Gorredijk
- De Vlecke 27, 8401SK Gorredijk
- De Vlecke 38, 8401SM Gorredijk
- Iikmoune 27, 8401SV Gorredijk
- De Vlecke 29, 8401SK Gorredijk
- De Vlecke 36, 8401SM Gorredijk
- Iikmoune 25, 8401SV Gorredijk
- De Vlecke 25, 8401SK Gorredijk
- De Vlecke 23, 8401SK Gorredijk
Zon en schaduw
25 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op De Vlecke 40, 8401SM Gorredijk?
Het pand op De Vlecke 40, 8401SM Gorredijk is gebouwd in 2014, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is De Vlecke 40, 8401SM Gorredijk?
De Vlecke 40, 8401SM Gorredijk heeft een gebruiksoppervlakte van 136 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van De Vlecke 40, 8401SM Gorredijk?
De Vlecke 40, 8401SM Gorredijk staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt De Vlecke 40, 8401SM Gorredijk?
De Vlecke 40, 8401SM Gorredijk ligt op kadastraal perceel GRD00 B 4298, dat 287 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op De Vlecke 40, 8401SM Gorredijk?
Het pand is ongeveer 10 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van De Vlecke 40, 8401SM Gorredijk?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over De Vlecke 40, 8401SM Gorredijk vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.