Ericastraat 26, 6561VZ Groesbeek
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 121 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 6561VZ
- Verblijfsobject
- 0241010000001146
Pand
- Bouwjaar
- 1970
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 9,2 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 399 m³
- Dakoppervlak
- 64 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0241100000011128
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- GBK00 L 2657
- Oppervlakte
- 265 m²
- Omtrek
- 73 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 4 december 2003
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Berg en Dal
- Provincie
- Gelderland
- Waterschap
- Waterschap Rivierenland
- Wijk
- Groesbeek
- Buurt
- Groesbeek Stekkenberg
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt1,7 km
- Dagelijkse winkels1,5 km
- Warenhuis1,6 km
Onderwijs
- Basisschool100 m
- Voortgezet onderwijs1,9 km
- Kinderdagverblijf100 m
- Buitenschoolse opvang100 m
Zorg
- Huisarts1,3 km
- Apotheek2,1 km
- Huisartsenpost9 km
- Ziekenhuis7,4 km
Vervoer
- Treinstation4,8 km
- Overstapstation8,4 km
- Oprit snelweg400 m
- Brandweerkazerne2,2 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant600 m
- Café600 m
- Bibliotheek2 km
- Zwembad1,9 km
- Museum1,3 km
- Bioscoop7,6 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
8,6µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,1µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
13,6µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
57dBdruk
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 56 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer 35 dB
- Industrie 47 dB
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 47 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Groesbeek Stekkenberg in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 336.000
- Koopwoningen
- 51%
- Corporatiebezit
- 44%
- Gebouwd in tien jaar
- 14%
- Onbewoond
- 3%
- Eengezinswoning
- 88%
- Inwoners per km²
- 3.686
Huishoudens
- Alleenwonend
- 33%
- Met kinderen
- 35%
- Zonder kinderen
- 32%
- Personen per huishouden
- 2,1
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 14%
- 15 tot 25 jaar
- 10%
- 25 tot 45 jaar
- 22%
- 45 tot 65 jaar
- 30%
- 65 jaar en ouder
- 23%
Energie
- Aardgas per woning
- 790 m³
- Zonnestroom
- 46%
Cijfers van het CBS over de buurt Groesbeek Stekkenberg als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Ericastraat 28, 6561VZ Groesbeek
- Ericastraat 24, 6561VZ Groesbeek
- Ericastraat 30, 6561VZ Groesbeek
- Ericastraat 22, 6561VZ Groesbeek
- Ericastraat 32, 6561VZ Groesbeek
- Ericastraat 34, 6561VZ Groesbeek
- Ericastraat 20, 6561VZ Groesbeek
- Ericastraat 36, 6561VZ Groesbeek
- Ericastraat 18, 6561VZ Groesbeek
- Ericastraat 38, 6561VZ Groesbeek
- Ericastraat 16, 6561VZ Groesbeek
Zon en schaduw
24 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Ericastraat 26, 6561VZ Groesbeek?
Het pand op Ericastraat 26, 6561VZ Groesbeek is gebouwd in 1970, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Ericastraat 26, 6561VZ Groesbeek?
Ericastraat 26, 6561VZ Groesbeek heeft een gebruiksoppervlakte van 121 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Ericastraat 26, 6561VZ Groesbeek?
Ericastraat 26, 6561VZ Groesbeek staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Ericastraat 26, 6561VZ Groesbeek?
Ericastraat 26, 6561VZ Groesbeek ligt op kadastraal perceel GBK00 L 2657, dat 265 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Ericastraat 26, 6561VZ Groesbeek?
Het pand is ongeveer 9,2 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Ericastraat 26, 6561VZ Groesbeek?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Ericastraat 26, 6561VZ Groesbeek vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.