Edisonweg 1, 2964LK Groot-Ammers
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 8.958 m²
- Gebruiksdoel
- Industriefunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 2964LK
- Energielabel
A ISSO75.3, versie 3.0, oktober 2011- Verblijfsobject
- 0694010000004346
Pand
- Bouwjaar
- 2003
- Gebruiksdoel
- Industriefunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 11,8 m
- Volume
- 76.131 m³
- Dakoppervlak
- 8.794 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0694100000002513
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- AMS02 E 1046
- Oppervlakte
- 27.700 m² (2.77 ha)
- Omtrek
- 798 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 7 juni 2010
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Molenlanden
- Provincie
- Zuid-Holland
- Waterschap
- Waterschap Rivierenland
- Wijk
- Wijk06-Groot-Ammers
- Buurt
- Groot-Ammers-Gelkenes
Groot-Ammers-Gelkenes in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 452.000
- Koopwoningen
- 50%
- Corporatiebezit
- 0%
- Gebouwd in tien jaar
- 30%
- Onbewoond
- 15%
- Eengezinswoning
- 65%
- Inwoners per km²
- 174
Huishoudens
- Alleenwonend
- 29%
- Met kinderen
- 60%
- Zonder kinderen
- 11%
- Personen per huishouden
- 2,8
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 34%
- 15 tot 25 jaar
- 17%
- 25 tot 45 jaar
- 29%
- 45 tot 65 jaar
- 13%
- 65 jaar en ouder
- 7%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.370 m³
Cijfers van het CBS over de buurt Groot-Ammers-Gelkenes als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Edisonweg 2, 2964LK Groot-Ammers
- Edisonweg 3a, 2964LK Groot-Ammers
- Edisonweg 3, 2964LK Groot-Ammers
- Wilgenweg 3a, 2964AM Groot-Ammers
- Edisonweg 12, 2964LK Groot-Ammers
- Wilgenweg 3, 2964AM Groot-Ammers
- Edisonweg 14, 2964LK Groot-Ammers
- Wilgenweg 2, 2964AM Groot-Ammers
- Edisonweg 5, 2964LK Groot-Ammers
- Edisonweg 16, 2964LK Groot-Ammers
- Edisonweg 18, 2964LK Groot-Ammers
Zon en schaduw
26 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Edisonweg 1, 2964LK Groot-Ammers?
Het pand op Edisonweg 1, 2964LK Groot-Ammers is gebouwd in 2003, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Edisonweg 1, 2964LK Groot-Ammers?
Edisonweg 1, 2964LK Groot-Ammers heeft een gebruiksoppervlakte van 8.958 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Edisonweg 1, 2964LK Groot-Ammers?
Edisonweg 1, 2964LK Groot-Ammers staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: industriefunctie.
Op welk perceel ligt Edisonweg 1, 2964LK Groot-Ammers?
Edisonweg 1, 2964LK Groot-Ammers ligt op kadastraal perceel AMS02 E 1046, dat 27.700 m² (2.77 ha) groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Edisonweg 1, 2964LK Groot-Ammers?
Het pand is ongeveer 11,8 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Edisonweg 1, 2964LK Groot-Ammers?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Edisonweg 1, 2964LK Groot-Ammers vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.