Eynattenweg 25, 6271CP Gulpen
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 100 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 6271CP
- Verblijfsobject
- 1729010001051745
Pand
- Bouwjaar
- 1973
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 8,4 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 404 m³
- Dakoppervlak
- 49 m²
- Daktype
- Horizontal
- Pand
- 1729100001034132
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- GPN00 A 4870
- Oppervlakte
- 93 m²
- Omtrek
- 50 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 9 februari 2009
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Gulpen-Wittem
- Provincie
- Limburg
- Waterschap
- Waterschap Limburg
- Wijk
- Wijk 00 Gulpen
- Buurt
- Gulpen
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt800 m
- Dagelijkse winkels500 m
- Warenhuis800 m
Onderwijs
- Basisschool200 m
- Voortgezet onderwijs800 m
- Kinderdagverblijf200 m
- Buitenschoolse opvang200 m
Zorg
- Huisarts800 m
- Apotheek800 m
- Huisartsenpost10,9 km
- Ziekenhuis10,9 km
Vervoer
- Treinstation5,9 km
- Overstapstation13,5 km
- Oprit snelweg500 m
- Brandweerkazerne800 m
Uitgaan en cultuur
- Restaurant600 m
- Café400 m
- Bibliotheek400 m
- Zwembad900 m
- Museum2,2 km
- Bioscoop11,7 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
6,9µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
6,9µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
12µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
48dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 48 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer 36 dB
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 39 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Gulpen in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 282.000
- Koopwoningen
- 50%
- Corporatiebezit
- 29%
- Gebouwd in tien jaar
- 2%
- Onbewoond
- 9%
- Eengezinswoning
- 60%
- Inwoners per km²
- 2.195
Huishoudens
- Alleenwonend
- 43%
- Met kinderen
- 23%
- Zonder kinderen
- 34%
- Personen per huishouden
- 1,9
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 10%
- 15 tot 25 jaar
- 8%
- 25 tot 45 jaar
- 17%
- 45 tot 65 jaar
- 28%
- 65 jaar en ouder
- 37%
Energie
- Aardgas per woning
- 850 m³
- Zonnestroom
- 34%
Cijfers van het CBS over de buurt Gulpen als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Eynattenweg 23, 6271CP Gulpen
- Eynattenweg 27, 6271CP Gulpen
- Eynattenweg 21, 6271CP Gulpen
- Eynattenweg 29, 6271CP Gulpen
- Eynattenweg 31, 6271CR Gulpen
- Eynattenweg 19, 6271CP Gulpen
- Eynattenweg 33, 6271CR Gulpen
- Eynattenweg 17, 6271CP Gulpen
- Eynattenweg 15, 6271CP Gulpen
- Eynattenweg 50, 6271CS Gulpen
- Eynattenweg 48, 6271CS Gulpen
Zon en schaduw
25 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Eynattenweg 25, 6271CP Gulpen?
Het pand op Eynattenweg 25, 6271CP Gulpen is gebouwd in 1973, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Eynattenweg 25, 6271CP Gulpen?
Eynattenweg 25, 6271CP Gulpen heeft een gebruiksoppervlakte van 100 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Eynattenweg 25, 6271CP Gulpen?
Eynattenweg 25, 6271CP Gulpen staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Eynattenweg 25, 6271CP Gulpen?
Eynattenweg 25, 6271CP Gulpen ligt op kadastraal perceel GPN00 A 4870, dat 93 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Eynattenweg 25, 6271CP Gulpen?
Het pand is ongeveer 8,4 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Eynattenweg 25, 6271CP Gulpen?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Eynattenweg 25, 6271CP Gulpen vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.