Bantamstraat 85, 2022TR Haarlem
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 74 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 2022TR
- Energielabel
D Nader Voorschrift, versie 1.0, 1 februari 2014 met erratalijst, addendum 1 juli 2018- Verblijfsobject
- 0392010000004252
Pand
- Bouwjaar
- 1932
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 6,5 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 258 m³
- Dakoppervlak
- 46 m²
- Daktype
- Meerdere platte vlakken
- Pand
- 0392100000010449
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- STN01 B 9801
- Oppervlakte
- 970 m²
- Omtrek
- 137 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 10 augustus 2001
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Haarlem
- Provincie
- Noord-Holland
- Waterschap
- Hoogheemraadschap van Rijnland
- Wijk
- Indischewijk
- Buurt
- Nieuw-Guineabuurt
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt700 m
- Dagelijkse winkels400 m
- Warenhuis1,3 km
Onderwijs
- Basisschool500 m
- Voortgezet onderwijs700 m
- Kinderdagverblijf200 m
- Buitenschoolse opvang600 m
Zorg
- Huisarts600 m
- Apotheek800 m
- Huisartsenpost2,4 km
- Ziekenhuis2,4 km
Vervoer
- Treinstation2,6 km
- Overstapstation2,6 km
- Oprit snelweg1,5 km
- Brandweerkazerne4 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant500 m
- Café500 m
- Bibliotheek800 m
- Zwembad900 m
- Museum2,1 km
- Bioscoop3,5 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
13,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,5µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
16µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
48dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 46 dB
- Treinverkeer 33 dB
- Vliegverkeer 42 dB
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 38 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Nieuw-Guineabuurt in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 457.000
- Koopwoningen
- 37%
- Corporatiebezit
- 50%
- Gebouwd in tien jaar
- 0%
- Onbewoond
- 3%
- Eengezinswoning
- 67%
- Inwoners per km²
- 12.453
Huishoudens
- Alleenwonend
- 39%
- Met kinderen
- 33%
- Zonder kinderen
- 28%
- Personen per huishouden
- 2
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 14%
- 15 tot 25 jaar
- 9%
- 25 tot 45 jaar
- 28%
- 45 tot 65 jaar
- 29%
- 65 jaar en ouder
- 20%
Energie
- Aardgas per woning
- 730 m³
- Zonnestroom
- 17%
Cijfers van het CBS over de buurt Nieuw-Guineabuurt als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Bantamstraat 87, 2022TR Haarlem
- Bantamstraat 83, 2022TR Haarlem
- Bantamstraat 89, 2022TR Haarlem
- Bantamstraat 81, 2022TR Haarlem
- Bantamstraat 91, 2022TR Haarlem
- Bantamstraat 79, 2022TR Haarlem
- Bantamstraat 100, 2022TV Haarlem
- Bantamstraat 102, 2022TV Haarlem
- Bantamstraat 98, 2022TV Haarlem
- Bantamstraat 93, 2022TR Haarlem
- Bantamstraat 104, 2022TV Haarlem
Zon en schaduw
29 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Bantamstraat 85, 2022TR Haarlem?
Het pand op Bantamstraat 85, 2022TR Haarlem is gebouwd in 1932, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Bantamstraat 85, 2022TR Haarlem?
Bantamstraat 85, 2022TR Haarlem heeft een gebruiksoppervlakte van 74 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Bantamstraat 85, 2022TR Haarlem?
Bantamstraat 85, 2022TR Haarlem staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Bantamstraat 85, 2022TR Haarlem?
Bantamstraat 85, 2022TR Haarlem ligt op kadastraal perceel STN01 B 9801, dat 970 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Bantamstraat 85, 2022TR Haarlem?
Het pand is ongeveer 6,5 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Bantamstraat 85, 2022TR Haarlem?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Bantamstraat 85, 2022TR Haarlem vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.