OpenKaartData

Bernstraat 64, Haarlem

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
18 m²
Gebruiksdoel
Overige gebruiksfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Verblijfsobject
0392010000005976

Pand

Bouwjaar
1968
Gebruiksdoel
Overige gebruiksfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Pand
0392100000075216

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
HLM02 Y 793
Oppervlakte
1.940 m²
Omtrek
221 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
7 februari 2002

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Haarlem
Provincie
Noord-Holland
Waterschap
Hoogheemraadschap van Rijnland
Wijk
Europawijk
Buurt
Stedenbuurt-oost

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt300 m
  • Dagelijkse winkels500 m
  • Warenhuis1,4 km

Onderwijs

  • Basisschool400 m
  • Voortgezet onderwijs1,1 km
  • Kinderdagverblijf600 m
  • Buitenschoolse opvang600 m

Zorg

  • Huisarts500 m
  • Apotheek500 m
  • Huisartsenpost1,7 km
  • Ziekenhuis1,7 km

Vervoer

  • Treinstation3,9 km
  • Overstapstation4,4 km
  • Oprit snelweg1,8 km
  • Brandweerkazerne1,4 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant500 m
  • Café1,3 km
  • Bibliotheek1,3 km
  • Zwembad1,5 km
  • Museum3,4 km
  • Bioscoop1,4 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    13µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    8,2µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    15,4µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,2µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Veel licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    Overstroomt niet

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    52dBmerkbaar

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 52 dB
  • Treinverkeer 19 dB
  • Vliegverkeer 43 dB
  • Industrie geen
  • Windturbines geen
  • Wegverkeer ’s nachts 41 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Stedenbuurt-oost in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 305.000
Koopwoningen
27%
Corporatiebezit
64%
Gebouwd in tien jaar
0%
Onbewoond
3%
Eengezinswoning
26%
Inwoners per km²
10.118

Huishoudens

Alleenwonend
56%
Met kinderen
26%
Zonder kinderen
18%
Personen per huishouden
1,9

Leeftijd

Tot 15 jaar
14%
15 tot 25 jaar
10%
25 tot 45 jaar
23%
45 tot 65 jaar
25%
65 jaar en ouder
27%

Energie

Aardgas per woning
770 m³
Zonnestroom
11%

Cijfers van het CBS over de buurt Stedenbuurt-oost als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

27 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Dit adres elders

  • Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
  • WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
  • Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
  • TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
  • BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.

Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Bernstraat 64, Haarlem?

Het pand op Bernstraat 64, Haarlem is gebouwd in 1968, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Bernstraat 64, Haarlem?

Bernstraat 64, Haarlem heeft een gebruiksoppervlakte van 18 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Bernstraat 64, Haarlem?

Bernstraat 64, Haarlem staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: overige gebruiksfunctie.

Op welk perceel ligt Bernstraat 64, Haarlem?

Bernstraat 64, Haarlem ligt op kadastraal perceel HLM02 Y 793, dat 1.940 m² groot is.

Wie is de eigenaar van Bernstraat 64, Haarlem?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Bernstraat 64, Haarlem vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/