Akkerwinde 13, 5527KD Hapert
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 66 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 5527KD
- Energielabel
C NTA 8800:2022 (basisopname woningbouw)- Verblijfsobject
- 1728010000079509
Pand
- Bouwjaar
- 1987
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 2
- Bouwhoogte
- 9,0 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 453 m³
- Dakoppervlak
- 82 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 1728100000010435
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- HGL04 G 594
- Oppervlakte
- 571 m²
- Omtrek
- 96 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 2 juni 2005
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Bladel
- Provincie
- Noord-Brabant
- Waterschap
- Waterschap De Dommel
- Wijk
- Wijk 02 Hapert
- Buurt
- Hapert Oost
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt1,1 km
- Dagelijkse winkels1,1 km
- Warenhuis3,5 km
Onderwijs
- Basisschool900 m
- Voortgezet onderwijs2,8 km
- Kinderdagverblijf800 m
- Buitenschoolse opvang800 m
Zorg
- Huisarts500 m
- Apotheek1,3 km
- Huisartsenpost13,2 km
- Ziekenhuis13,2 km
Vervoer
- Treinstation18,9 km
- Overstapstation20 km
- Oprit snelweg500 m
- Brandweerkazerne500 m
Uitgaan en cultuur
- Restaurant800 m
- Café900 m
- Bibliotheek900 m
- Zwembad3,9 km
- Museum4,6 km
- Bioscoop14,5 km
Hapert Oost in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 399.000
- Koopwoningen
- 69%
- Corporatiebezit
- 27%
- Gebouwd in tien jaar
- 8%
- Onbewoond
- 2%
- Eengezinswoning
- 95%
- Inwoners per km²
- 3.579
Huishoudens
- Alleenwonend
- 31%
- Met kinderen
- 33%
- Zonder kinderen
- 35%
- Personen per huishouden
- 2,2
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 13%
- 15 tot 25 jaar
- 11%
- 25 tot 45 jaar
- 24%
- 45 tot 65 jaar
- 29%
- 65 jaar en ouder
- 22%
Energie
- Aardgas per woning
- 900 m³
- Zonnestroom
- 56%
Cijfers van het CBS over de buurt Hapert Oost als geheel, niet over dit adres.
De buren
Zon en schaduw
27 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Akkerwinde 13, 5527KD Hapert?
Het pand op Akkerwinde 13, 5527KD Hapert is gebouwd in 1987, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Akkerwinde 13, 5527KD Hapert?
Akkerwinde 13, 5527KD Hapert heeft een gebruiksoppervlakte van 66 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Akkerwinde 13, 5527KD Hapert?
Akkerwinde 13, 5527KD Hapert staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Akkerwinde 13, 5527KD Hapert?
Akkerwinde 13, 5527KD Hapert ligt op kadastraal perceel HGL04 G 594, dat 571 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Akkerwinde 13, 5527KD Hapert?
Het pand is ongeveer 9 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Akkerwinde 13, 5527KD Hapert?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Akkerwinde 13, 5527KD Hapert vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.