OpenKaartData

Kerkstraat 41D, 5527EE Hapert

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
101 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
5527EE
Verblijfsobject
1728010000084543

Pand

Bouwjaar
2000
Gebruiksdoel
Gezondheidszorgfunctie, kantoorfunctie, woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
7
Bouwhoogte
12,4 m
Aantal bouwlagen
4 schatting
Volume
6.348 m³
Dakoppervlak
1.016 m²
Daktype
Schuin
Pand
1728100000000365

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
HGL04 F 2057
Oppervlakte
59 m²
Omtrek
51 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
7 juni 2005

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Bladel
Provincie
Noord-Brabant
Waterschap
Waterschap De Dommel
Wijk
Wijk 02 Hapert
Buurt
Hapert Centrum

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt200 m
  • Dagelijkse winkels200 m
  • Warenhuis2,9 km

Onderwijs

  • Basisschool700 m
  • Voortgezet onderwijs2,2 km
  • Kinderdagverblijf100 m
  • Buitenschoolse opvang500 m

Zorg

  • Huisarts800 m
  • Apotheek800 m
  • Huisartsenpost14 km
  • Ziekenhuis14 km

Vervoer

  • Treinstation19,8 km
  • Overstapstation20,9 km
  • Oprit snelweg900 m
  • Brandweerkazerne500 m

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant100 m
  • Café100 m
  • Bibliotheek400 m
  • Zwembad3,3 km
  • Museum5,5 km
  • Bioscoop15,4 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    10,5µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    9µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    14,8µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,3µg/m³gemiddeld

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Weinig licht

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    Overstroomt niet

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    48dBrustig

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 48 dB
  • Treinverkeer geen
  • Vliegverkeer 35 dB
  • Industrie geen
  • Windturbines geen
  • Wegverkeer ’s nachts 38 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Hapert Centrum in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 381.000
Koopwoningen
69%
Corporatiebezit
18%
Gebouwd in tien jaar
1%
Onbewoond
3%
Eengezinswoning
61%
Inwoners per km²
3.314

Huishoudens

Alleenwonend
44%
Met kinderen
26%
Zonder kinderen
30%
Personen per huishouden
2

Leeftijd

Tot 15 jaar
15%
15 tot 25 jaar
9%
25 tot 45 jaar
22%
45 tot 65 jaar
21%
65 jaar en ouder
32%

Energie

Aardgas per woning
880 m³
Zonnestroom
30%

Cijfers van het CBS over de buurt Hapert Centrum als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

24 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Kerkstraat 41D, 5527EE Hapert?

Het pand op Kerkstraat 41D, 5527EE Hapert is gebouwd in 2000, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Kerkstraat 41D, 5527EE Hapert?

Kerkstraat 41D, 5527EE Hapert heeft een gebruiksoppervlakte van 101 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Kerkstraat 41D, 5527EE Hapert?

Kerkstraat 41D, 5527EE Hapert staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Kerkstraat 41D, 5527EE Hapert?

Kerkstraat 41D, 5527EE Hapert ligt op kadastraal perceel HGL04 F 2057, dat 59 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Kerkstraat 41D, 5527EE Hapert?

Het pand is ongeveer 12,4 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Kerkstraat 41D, 5527EE Hapert?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Kerkstraat 41D, 5527EE Hapert vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/