Lemel 6A, 5527JM Hapert
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 234 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 5527JM
- Verblijfsobject
- 1728010000085093
Pand
- Bouwjaar
- 1988
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 8,1 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 901 m³
- Dakoppervlak
- 226 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 1728100000001864
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- HGL04 F 1698
- Oppervlakte
- 1.750 m²
- Omtrek
- 207 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 29 september 2008
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Bladel
- Provincie
- Noord-Brabant
- Waterschap
- Waterschap De Dommel
- Wijk
- Wijk 02 Hapert
- Buurt
- Verspreide huizen Hapert
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
11,1µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,8µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
14,7µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,3µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
64dBdruk
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 64 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer 34 dB
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 56 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Verspreide huizen Hapert in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 621.000
- Koopwoningen
- 89%
- Corporatiebezit
- 0%
- Gebouwd in tien jaar
- 12%
- Onbewoond
- 6%
- Eengezinswoning
- 93%
- Inwoners per km²
- 27
Huishoudens
- Alleenwonend
- 14%
- Met kinderen
- 42%
- Zonder kinderen
- 44%
- Personen per huishouden
- 2,7
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 12%
- 15 tot 25 jaar
- 15%
- 25 tot 45 jaar
- 16%
- 45 tot 65 jaar
- 39%
- 65 jaar en ouder
- 18%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.210 m³
- Zonnestroom
- 58%
Cijfers van het CBS over de buurt Verspreide huizen Hapert als geheel, niet over dit adres.
De buren
Zon en schaduw
25 augustus om 12:00
Dit adres elders
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
- 3DBAG-viewerHet pand in drie dimensies, in het model van de TU Delft.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Lemel 6A, 5527JM Hapert?
Het pand op Lemel 6A, 5527JM Hapert is gebouwd in 1988, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Lemel 6A, 5527JM Hapert?
Lemel 6A, 5527JM Hapert heeft een gebruiksoppervlakte van 234 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Lemel 6A, 5527JM Hapert?
Lemel 6A, 5527JM Hapert staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt Lemel 6A, 5527JM Hapert?
Lemel 6A, 5527JM Hapert ligt op kadastraal perceel HGL04 F 1698, dat 1.750 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Lemel 6A, 5527JM Hapert?
Het pand is ongeveer 8,1 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Lemel 6A, 5527JM Hapert?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Lemel 6A, 5527JM Hapert vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.