Oude Dijk 3, 5988NZ Helden
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 227 m²
- Gebruiksdoel
- Industriefunctie, woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 5988NZ
- Verblijfsobject
- 1894010000314066
Pand
- Bouwjaar
- 1976
- Gebruiksdoel
- Industriefunctie, woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 7,0 m
- Aantal bouwlagen
- 2 schatting
- Volume
- 901 m³
- Dakoppervlak
- 246 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 1894100000274504
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- HDN01 W 483
- Oppervlakte
- 30.785 m² (3.08 ha)
- Omtrek
- 731 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 3 januari 2007
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Peel en Maas
- Provincie
- Limburg
- Waterschap
- Waterschap Limburg
- Wijk
- Helden
- Buurt
- Buitengebied Onder-Eindt-Zandberg
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt2,9 km
- Dagelijkse winkels2,8 km
- Warenhuis3,9 km
Onderwijs
- Basisschool2,6 km
- Voortgezet onderwijs4,1 km
- Kinderdagverblijf2,2 km
- Buitenschoolse opvang2,6 km
Zorg
- Huisarts4,8 km
- Apotheek4,8 km
- Huisartsenpost11,8 km
- Ziekenhuis10,8 km
Vervoer
- Treinstation9,2 km
- Overstapstation12,5 km
- Oprit snelweg800 m
- Brandweerkazerne5 km
Uitgaan en cultuur
- Restaurant2,4 km
- Café2,5 km
- Bibliotheek4,1 km
- Zwembad2,8 km
- Museum2,4 km
- Bioscoop3,9 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
8,8µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
14,7µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
40dBrustig
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 40 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 32 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Buitengebied Onder-Eindt-Zandberg in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 481.000
- Koopwoningen
- 91%
- Corporatiebezit
- 0%
- Gebouwd in tien jaar
- 3%
- Onbewoond
- 4%
- Eengezinswoning
- 81%
- Inwoners per km²
- 91
Huishoudens
- Alleenwonend
- 17%
- Met kinderen
- 48%
- Zonder kinderen
- 35%
- Personen per huishouden
- 2,8
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 15%
- 15 tot 25 jaar
- 14%
- 25 tot 45 jaar
- 20%
- 45 tot 65 jaar
- 32%
- 65 jaar en ouder
- 18%
Energie
- Aardgas per woning
- 1.390 m³
- Zonnestroom
- 58%
Cijfers van het CBS over de buurt Buitengebied Onder-Eindt-Zandberg als geheel, niet over dit adres.
De buren
- Baarloseweg 47, 5988NP Helden
- Oude Dijk 2, 5988NZ Helden
- Baarloseweg 49, 5988NP Helden
- Baarloseweg 46, 5988NP Helden
- Baarloseweg 44, 5988NN Helden
- Baarloseweg 48, 5988NP Helden
- Baarloseweg 45C, 5988NP Helden
- Baarloseweg 45A, 5988NP Helden
- Baarloseweg 45, 5988NP Helden
- Baarloseweg 50, 5988NP Helden
- Baarloseweg 50A, 5988NP Helden
Zon en schaduw
30 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Oude Dijk 3, 5988NZ Helden?
Het pand op Oude Dijk 3, 5988NZ Helden is gebouwd in 1976, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Oude Dijk 3, 5988NZ Helden?
Oude Dijk 3, 5988NZ Helden heeft een gebruiksoppervlakte van 227 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Oude Dijk 3, 5988NZ Helden?
Oude Dijk 3, 5988NZ Helden staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: industriefunctie, woonfunctie.
Op welk perceel ligt Oude Dijk 3, 5988NZ Helden?
Oude Dijk 3, 5988NZ Helden ligt op kadastraal perceel HDN01 W 483, dat 30.785 m² (3.08 ha) groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Oude Dijk 3, 5988NZ Helden?
Het pand is ongeveer 7 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Oude Dijk 3, 5988NZ Helden?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Oude Dijk 3, 5988NZ Helden vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.