't Loo 18, 7553DE Hengelo
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 178 m²
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 7553DE
- Verblijfsobject
- 0164010000011044
Pand
- Bouwjaar
- 1973
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 1
- Bouwhoogte
- 9,0 m
- Aantal bouwlagen
- 3 schatting
- Volume
- 611 m³
- Dakoppervlak
- 137 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0164100000007475
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- HGL01 D 14534
- Oppervlakte
- 471 m²
- Omtrek
- 109 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 5 maart 2014
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Hengelo (O)
- Provincie
- Overijssel
- Waterschap
- Waterschap Vechtstromen
- Wijk
- Wilderinkshoek
- Buurt
- Tuindorp Zuid
Voorzieningen in de buurt
Dagelijks
- Supermarkt200 m
- Dagelijkse winkels0 m
- Warenhuis1,6 km
Onderwijs
- Basisschool300 m
- Voortgezet onderwijs2,1 km
- Kinderdagverblijf300 m
- Buitenschoolse opvang300 m
Zorg
- Huisarts1,4 km
- Apotheek1,4 km
- Huisartsenpost1,9 km
- Ziekenhuis1,9 km
Vervoer
- Treinstation1 km
- Overstapstation1 km
- Oprit snelweg2,6 km
- Brandweerkazerne900 m
Uitgaan en cultuur
- Restaurant0 m
- Café100 m
- Bibliotheek1,3 km
- Zwembad3,9 km
- Museum300 m
- Bioscoop1,4 km
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
10,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
8,1µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
13,9µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,2µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Veel licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
1× per 100 jaar
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
56dBdruk
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 56 dB
- Treinverkeer 31 dB
- Vliegverkeer geen
- Industrie geen
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 47 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Tuindorp-Zuid in cijfers
Wonen
- Gem. WOZ-waarde
- € 257.000
- Koopwoningen
- 56%
- Corporatiebezit
- 36%
- Gebouwd in tien jaar
- 1%
- Onbewoond
- 4%
- Eengezinswoning
- 68%
- Inwoners per km²
- 5.100
Huishoudens
- Alleenwonend
- 46%
- Met kinderen
- 26%
- Zonder kinderen
- 28%
- Personen per huishouden
- 1,9
Leeftijd
- Tot 15 jaar
- 12%
- 15 tot 25 jaar
- 11%
- 25 tot 45 jaar
- 30%
- 45 tot 65 jaar
- 28%
- 65 jaar en ouder
- 19%
Energie
- Aardgas per woning
- 780 m³
- Zonnestroom
- 23%
Cijfers van het CBS over de buurt Tuindorp-Zuid als geheel, niet over dit adres.
De buren
Zon en schaduw
24 augustus om 12:00
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op 't Loo 18, 7553DE Hengelo?
Het pand op 't Loo 18, 7553DE Hengelo is gebouwd in 1973, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is 't Loo 18, 7553DE Hengelo?
't Loo 18, 7553DE Hengelo heeft een gebruiksoppervlakte van 178 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van 't Loo 18, 7553DE Hengelo?
't Loo 18, 7553DE Hengelo staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.
Op welk perceel ligt 't Loo 18, 7553DE Hengelo?
't Loo 18, 7553DE Hengelo ligt op kadastraal perceel HGL01 D 14534, dat 471 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op 't Loo 18, 7553DE Hengelo?
Het pand is ongeveer 9 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van 't Loo 18, 7553DE Hengelo?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over 't Loo 18, 7553DE Hengelo vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.