Evenaar 7, 4561PG Hulst
Adres
- Gebruiksoppervlakte
- 254 m²
- Gebruiksdoel
- Industriefunctie
- Status
- Verblijfsobject in gebruik
- Postcode
- 4561PG
- Energielabel
A ISSO75.3, versie 3.0, oktober 2011- Verblijfsobject
- 0677010000628252
Pand
- Bouwjaar
- 2008
- Gebruiksdoel
- Industriefunctie
- Status
- Pand in gebruik
- Adressen in dit pand
- 11
- Bouwhoogte
- 7,4 m
- Volume
- 6.704 m³
- Dakoppervlak
- 932 m²
- Daktype
- Schuin
- Pand
- 0677100000600567
Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.
Perceel
- Kadastrale aanduiding
- HUL00 N 902
- Oppervlakte
- 3.282 m²
- Omtrek
- 229 m
- Status
- Geldig
- Laatst gewijzigd
- 17 december 2008
De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.
Ligging
- Gemeente
- Hulst
- Provincie
- Zeeland
- Waterschap
- Waterschap Scheldestromen
- Wijk
- Hulst
- Buurt
- Hogeweg
Gezondheid en omgeving
Stikstofdioxide
11µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.
Fijnstof (PM2,5)
7,9µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.
Fijnstof (PM10)
13,7µg/m³laag
Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.
Roet
0,3µg/m³gemiddeld
Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.
Lichtuitstoot
Weinig licht
Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.
Kans op overstroming
Overstroomt niet
Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.
Omgevingsgeluid
52dBmerkbaar
Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.
Waar het geluid vandaan komt
- Wegverkeer 47 dB
- Treinverkeer geen
- Vliegverkeer geen
- Industrie 50 dB
- Windturbines geen
- Wegverkeer ’s nachts 39 dB
Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.
Hogeweg in cijfers
Wonen
- Inwoners per km²
- 31
Huishoudens
- Alleenwonend
- 31%
- Met kinderen
- 50%
- Zonder kinderen
- 19%
- Personen per huishouden
- 2,4
Energie
- Aardgas per woning
- 1.230 m³
Cijfers van het CBS over de buurt Hogeweg als geheel, niet over dit adres.
De buren
Zon en schaduw
26 augustus om 12:00
Dit adres elders
- Street ViewHoe het pand er vanaf de straat uitziet.
- WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
- Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
- TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
- BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.
Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.
Veelgestelde vragen
Wat is het bouwjaar van het pand op Evenaar 7, 4561PG Hulst?
Het pand op Evenaar 7, 4561PG Hulst is gebouwd in 2008, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.
Hoe groot is Evenaar 7, 4561PG Hulst?
Evenaar 7, 4561PG Hulst heeft een gebruiksoppervlakte van 254 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.
Wat is de functie van Evenaar 7, 4561PG Hulst?
Evenaar 7, 4561PG Hulst staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: industriefunctie.
Op welk perceel ligt Evenaar 7, 4561PG Hulst?
Evenaar 7, 4561PG Hulst ligt op kadastraal perceel HUL00 N 902, dat 3.282 m² groot is.
Hoe hoog is het gebouw op Evenaar 7, 4561PG Hulst?
Het pand is ongeveer 7,4 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.
Wie is de eigenaar van Evenaar 7, 4561PG Hulst?
Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.
Waar komt de informatie over Evenaar 7, 4561PG Hulst vandaan?
Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.