OpenKaartData

Hearedyk 48, 8735HS Itens

Bekijk op de grote kaart

Adres

Gebruiksoppervlakte
67 m²
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Verblijfsobject in gebruik
Postcode
8735HS
Energielabel
DRekenmethodiek Definitief Energielabel, versie 1.2, 16 september 2014
Verblijfsobject
0140010000177220

Pand

Ongeveer 6,4 meter hoog, opgebouwd uit 26 vlakken. Sleep of gebruik de pijltjestoetsen om te draaien.
Bouwjaar
1922
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Status
Pand in gebruik
Adressen in dit pand
1
Bouwhoogte
6,5 m
Aantal bouwlagen
2 schatting
Volume
230 m³
Dakoppervlak
78 m²
Daktype
Schuin
Pand
0140100000167506

Bouwjaar en status komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen; de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft.

Perceel

Kadastrale aanduiding
OTE00 D 1383
Oppervlakte
272 m²
Omtrek
68 m
Status
Geldig
Laatst gewijzigd
29 mei 2008

De kadastrale kaart geeft een indicatie van de ligging van de grenzen. Er kunnen geen maten aan worden ontleend.

Ligging

Gemeente
Súdwest-Fryslân
Provincie
Fryslân
Waterschap
Wetterskip Fryslân
Wijk
Wijk 20 Littenseradiel
Buurt
Itens

Voorzieningen in de buurt

Dagelijks

  • Supermarkt4,8 km
  • Dagelijkse winkels4,7 km
  • Warenhuis9,4 km

Onderwijs

  • Basisschool100 m
  • Voortgezet onderwijs9,5 km
  • Kinderdagverblijf2,6 km
  • Buitenschoolse opvang100 m

Zorg

  • Huisarts4,3 km
  • Apotheek4,3 km
  • Huisartsenpost10,6 km
  • Ziekenhuis10,6 km

Vervoer

  • Treinstation7,8 km
  • Overstapstation19,9 km
  • Oprit snelweg3,7 km
  • Brandweerkazerne4,9 km

Uitgaan en cultuur

  • Restaurant2,3 km
  • Café4,6 km
  • Bibliotheek5 km
  • Zwembad8,9 km
  • Museum4,9 km
  • Bioscoop9,6 km

Gezondheid en omgeving

  • Stikstofdioxide

    5,7µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie NO₂ in de lucht. De WHO adviseert onder de 10 µg/m³ te blijven.

  • Fijnstof (PM2,5)

    6,1µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 2,5 micrometer. De WHO adviseert onder de 5 µg/m³.

  • Fijnstof (PM10)

    12,1µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie deeltjes kleiner dan 10 micrometer. De WHO adviseert onder de 15 µg/m³.

  • Roet

    0,1µg/m³laag

    Jaargemiddelde concentratie elementair koolstof: de zwarte deeltjes uit uitlaatgassen en houtstook. Roet volgt drukke wegen nauwkeuriger dan fijnstof en geldt als de betere maat voor vervuiling door verkeer.

  • Lichtuitstoot

    Donker

    Hoeveel kunstlicht deze omgeving ’s nachts uitstraalt, gemeten vanuit de ruimte. Het RIVM publiceert bij deze kaart geen eenheid, dus we tonen alleen wat de waarde betekent.

  • Kans op overstroming

    1× per 1.000 jaar

    Hoe vaak dit gebied onder water kan komen te staan als de waterkering het begeeft. Het gaat om een doorgerekend scenario voor het hele dijkringgebied, niet om een voorspelling voor dit ene huis.

  • Omgevingsgeluid

    43dBrustig

    Gemiddeld geluidniveau over het etmaal (Lden) van weg-, spoor- en vliegverkeer, industrie en windturbines samen.

Waar het geluid vandaan komt

  • Wegverkeer 43 dB
  • Treinverkeer geen
  • Vliegverkeer 30 dB
  • Industrie geen
  • Windturbines 28 dB
  • Wegverkeer ’s nachts 34 dB

Modelwaarden van het RIVM op een rasterkaart, geen meting bij dit huis specifiek. Het geluid per bron is een etmaalgemiddelde (Lden), behalve de nachtwaarde; “geen” betekent dat die bron hier niet is doorgerekend.

Itens in cijfers

Wonen

Gem. WOZ-waarde
€ 321.000
Koopwoningen
83%
Corporatiebezit
8%
Gebouwd in tien jaar
2%
Onbewoond
6%
Eengezinswoning
91%
Inwoners per km²
84

Huishoudens

Alleenwonend
23%
Met kinderen
43%
Zonder kinderen
33%
Personen per huishouden
2,4

Leeftijd

Tot 15 jaar
16%
15 tot 25 jaar
12%
25 tot 45 jaar
19%
45 tot 65 jaar
34%
65 jaar en ouder
20%

Energie

Aardgas per woning
1.130 m³

Cijfers van het CBS over de buurt Itens als geheel, niet over dit adres.

De buren

Zon en schaduw

Luchtfoto van de omgeving

25 augustus om 12:00

Pandhoogtes uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, luchtfoto van Beeldmateriaal Nederland. De schaduw is een vlakke benadering: dakvormen, bomen en hoogteverschillen in het maaiveld tellen niet mee.

Dit adres elders

  • WOZ-waardeloketDe WOZ-waarde van dit adres, zoals de gemeente hem heeft vastgesteld.
  • Regels op de kaartWat het omgevingsplan hier toestaat: bouwhoogte, bestemming en vergunningplicht.
  • TopotijdreisTweehonderd jaar topografische kaarten van deze plek, jaar voor jaar.
  • BAG-viewerDe brongegevens bij het Kadaster, met de geschiedenis van dit object.

Viewers van andere partijen, elk geopend op dit adres. Ze openen in een nieuw tabblad; wat je daar ziet valt onder hun eigen voorwaarden.

Veelgestelde vragen

Wat is het bouwjaar van het pand op Hearedyk 48, 8735HS Itens?

Het pand op Hearedyk 48, 8735HS Itens is gebouwd in 1922, volgens de Basisregistratie Adressen en Gebouwen.

Hoe groot is Hearedyk 48, 8735HS Itens?

Hearedyk 48, 8735HS Itens heeft een gebruiksoppervlakte van 67 m². Dat is de oppervlakte binnen de muren, zoals de gemeente die in de BAG heeft vastgelegd.

Wat is de functie van Hearedyk 48, 8735HS Itens?

Hearedyk 48, 8735HS Itens staat in de BAG geregistreerd met als gebruiksdoel: woonfunctie.

Op welk perceel ligt Hearedyk 48, 8735HS Itens?

Hearedyk 48, 8735HS Itens ligt op kadastraal perceel OTE00 D 1383, dat 272 m² groot is.

Hoe hoog is het gebouw op Hearedyk 48, 8735HS Itens?

Het pand is ongeveer 6,5 meter hoog, afgeleid uit het landelijke hoogtebestand door de TU Delft.

Wie is de eigenaar van Hearedyk 48, 8735HS Itens?

Dat staat hier niet. Eigendomsgegevens zijn een betaald product van het Kadaster en geen open data; OpenKaartData toont uitsluitend open bronnen.

Waar komt de informatie over Hearedyk 48, 8735HS Itens vandaan?

Het adres en het pand komen uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen, de afmetingen uit het 3D Basisbestand Gebouwen van de TU Delft, het perceel uit de kadastrale kaart, en de buurt- en omgevingscijfers van het CBS en het RIVM.

/